הוכרזו: Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED – אוזניות גיימינג אלחוטיות עם 50 שעות עבודה

אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)

לוג’יטק (Logitech) הכריזה על אוזניות הגיימינג האלחוטיות Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED, הדור החדש והמשופר של אוזניות ה-Pro X האלחוטיות של החברה, המגיע בגרסתו החדשה עם דרייברי גרפן לקבלת איכות שמע גבוהה לצד תמיכה בחיבור חוטי וזמן סוללה ארוך של עד 50 שעות.

אוזניות ה-PRO X 2 החדשות הן למעשה דור ההמשך לאוזניות ה-Pro X החוטיות ואוזניות ה-Pro X LIGHTSPEED האלחוטיות של לוג’יטק, המגיעות עם שינוי גדול בדמות המעבר לשימוש בדרייברי ה-PRO-G GRAPHENE החדשים של החברה, דרייברי 50 מ”מ המגיעים עם דיאפרגמת גרפן (Graphene) לאיכות שמע גבוהה יחד תמיכה בטכנולוגיית ה-DTS Headphone:X 2.0.

האוזניות החדשות שומרות על העיצוב המוכר של דגם ה-Pro X הקלאסי של לוג’יטק שעבר שיפור בשיתוף פעולה עם גיימרים מובילים.

הן מגיעות במשקל של 345 גרם, כאשר הן משלבות מיקרופון בעל קליטה חד-כיוונית (Cardioid) בטכנולוגיית ה-Blue VO!CE המוסיפה סינון רעשים בזמן אמת, פילטרים יעודיים ואפשרויות מתקדמות נוספות.

 

אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)
אוזניות Logitech G Pro X2 Lightspeed (מקור Logitech)

באוזניות החדשות יהיה ניתן להשתמש באמצעות בחיבור 3.5 מ”מ חוטי,עם קישוריות Bluetooth או עם טכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית של לוג’יטק המעניקה לדברי החברה ביצועים זהים לפתרונות החוטיים וללא פגיעה בביצועים עם טווח קליטה משופר במרחק של עד 30 מטרים וזמן סוללה ארוך של עד 50 שעות.

אוזניות ה-Logitech G Pro X2 Lightspeed החדשות של לוג’יטק זמינות למכירה במחיר של 249 דולר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים