2023 Playstation Showcase: מיטב ההכרזות מאירוע התצוגה של סוני

Playstation showcase 2023 תמונה: Sony

חברת סוני ערכה אמש (ד’, 24.5) את אירוע התצוגה השנתי שלה לקונסולת הפלייסטיישן 5 וה-VR2, בו חשפה שלל חדשות וטריילרים למשחקים הצפויים בשנים הקרובות מהסטודיו שלה, וכן ממפתחים עצמאיים.

את האירוע הוביל משחק ההמשך Marvel’s Spider-Man 2 שיאחד הפעם בין פיטר פרקר למיילס מוראלס, אך מלבדו זכינו לעדכונים לגבי משחקים כמו Metal Gear Solid, פיינל פנטזי, Assassin’s Creed ומספר משחקי אינדי מעוצבים במיוחד.

איגדנו כאן עבורם את כל ההכרזות מ-Playstation Showcase 2023:

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

סוני וחברת המשחקים Konami הכריזו על חידוש למשחק הפופולרי משנת 2004, שהפעם זונח את הספרה “3” ומחליף אותה במשולש, כדי להיקרא רשמית “Metal Gear Solid Δ: Snake Eater” או “מטאל גיר סוליד דלתא”.

החידוש יביא את המשחק לקהל חדש ב-פלייסטיישן 5, Xbox X ו-PC. הוא ימשיך לכלול את אותו הסיפור וכן את הקולות המקוריים, אך יעניק להם סביבה גרפית מודרנית וכן יוסיף פיצ’רים חדשים.

בנוסף, תשחרר החברה אוסף חדש שיכלול בתוכו את שלושת המשחקים הראשונים בסדרה בגרסת HD.

Marathon

חברת Bungie הכריזה על הפרויקט המקורי הראשון שלה מזה עשור – משחק יריות מדע בדיוני, בו נגלם מתנקשים רובוטיים הידועים בשם Runners.

הרובוטים יחקרו שבטים אבודים על פלנטה חייזרית בחיפוש אחר עושר, תהילה וקלון. המשחק נמצא כעת בפיתוח, והוא צפוי לצאת לפלייסטיישן 5 ול-PC, ויכלול אופציה לגשת לשמירות שלנו בשתי הפלטפורמות, כך שלא נאבד את ההתקדמות כאשר אנו מחליפים פלטפורמה.

Fairgames

את אירוע התצוגה זכה לפתוח המשחק החדש והראשון של אולפני Haven, אותם רכשה סוני בשנה שעברה. החברה לא חשפה יותר מדי על המשחק או על כיצד תראה המשחקיות שלו, אך ידוע שמדובר במשחק שודים, בו קבוצת דמויות תצא לשדוד עשירים מקומיים במטרה לאזן את החברה הסובלת מפערי מעמדות.

המשחק נמצא בפיתוח, וצפוי להיות זמין בפלייסטיישן 5 ו-PC.

Helldrivers 2

המשך למשחק היריות מ-2015 מאת חברת Arrowhead, שיחזיר אותנו לעולם החייזרי בו חיילי ה-helldrivers מגנים עלינו מפני מקקי הענק.

המשחק החדש יאפשר לשחקנים להתאגד בקבוצות של עד שלושה שחקנים. המשחק יכלול נשקים חדשים ומטורללים, כמו פצצת במשקל חצי טון ושדות מוקשים.

המשחק יגיע לפלייסטיישן 5 ו-PC בהמשך השנה.

Revenant Hill

אחרי הצלחת המשחק Stray, גם חברת המשחקים The Glory Society, יוצרת המשחק “Night in the Woods” מעוניינת במשחק עם גיבור חתול. החברה חשפה את “Revenant Hill”, משחק פלטפורמה יפהפיה בדו-מימד שמתרחש בשנת 1919.

אחרי שהאסם שבו חי נשרף, החתול טוויגס מוצא בית חדש בבבית קברות נטוש. אך כשהינשוף שגר מעבר לגבעה מתחיל לדרוש שישלם לו שכר דירה, טוויגס יוצא למסע למצוא עבודות מזדמנות כדי להרוויח כסף.

Sword of the Sea

הסטודיו העצמאי Giant Squid חושף משחק הרפתקאות חדש שמשלב בין קרבות, גלישה ומדיטציה. המשחק מתרחש בעולם נטוש בו כולם נעים באמצעות גלים.

הדמות הראשית, הידועה בכינוי The Wraith, תחקור את העולם המלא באוצרות קבורים וקברים מסתוריים. המשחק המעוצב יתמקד בחיפוש וגילוי, באווירה מרגיעה ונינוחה שבודאי תסייע לנו להירדם טוב בלילה.

The Plucky Squire

עוד פרויקט עם עיצוב מלבב הוא משחק הילדים החדש The Plucky Squire, שגנב את ההצגה באירוע עם סגנונו החמוד והמשעשע. המשחק עוקב אחר גיבור שמבין שהוא דמות ראשית בסיפור אגדה. מבלי הרבה זמן להתרגל לחייו החדשים, הוא מעומת עם נבל שמנסה להשתלט על הספר בעצמו.

המשחק ייקח אותנו אל העולם הקסום שבתוך הספר, אך גם יצעד קדימה אל הגבולות של העולם ואפילו מה שמחוצה לו – השולחן עליו נמצא הספר בעולם האמיתי.

פיינל פנטזי 16 / Final Fantasy 16

המשחק שייצא ביוני הקרוב זוכה לטריילר חדש, ובו קלייברוזפילד ושותפיו יוצאים לקרב במטרה לקחת את גורלם לידיהם. הטריילר החדש מתמקד בסיפור המשחק, אך גם משלב סצינות שמראות את המשחקיות המוכרת מהסדרה ארוכת השנים.

Alan Wake 2

משחק האימה מ-2010 מקבל המשך, שצפוי להגיע באוקטובר השנה לפלייסטיישן 5 ול-PC. המשחק יכיל הפעם שני סיפורים שונים, שיוכל השחקן להחליף ביניהם בכל שלב.

הנרטיבים המנוגדים לאט לאט יתחילו להשתלב יחד ולשפוך אור אחד על השני. הסיפור הראשון יחזיר את הכותב המוכר מהמשחק המקורי, כאשר הוא נקלע לסיוט ממנו יצטרף להימלט באמצעות קסם הכתיבה.

הסיפור השני יביא את עלילותיה של סוכנת FBI בשם סאגה אנדרסון, החוקרת שרשרת רציחות בעישר ברייט-פולס, בה התרחש המשחק הקודם.

Assassin’s Creed Mirage

המשחק החדש שיגיע באוקטובר מתרחש עשורים לפני אירועי “ולהאלה”, ועוקב אחר גנב הרחוב באסים אישאק. הדמות הופיעה לראשונה בתור מנטור ב”ולהאלה”, והמשחק החדש יספר את סיפור מקורו והפיכתו מגנב רחוב פשוט למתנקש האולטימטיבי.

המשחק צפוי להחזיר את סדרת המשחקים למקורותיה במזרח התיכון, ויתרחש בבגדד.

המשחק Assassin’s Creed Mirage יגיע לפלייסטיישן 4 ו-5, Xbox One, Xbox X ו-PC.

Resident Evil 4

החידוש למשחק מ-2005 יביא גרסה חדשה ל-VR2, שתהיה זמינה בחינם למי שרכש את המשחק לפלייסטיישן 5.

המשחקיות המוכרת של הסדרה תהפוך כאן מגוף שלישי לחוויה עוצמתית בגוף ראשון. הגרפיקה המעודכנת תתמקד בסביבה מלאת הפרטים, תוך שמירה על האווירה של המשחק המקורי.

Immortals of Aveum

משחק יריות בגוף ראשון מאת Electronic Arts, המספר את סיפורו של ג’ק, חייל המצטרף לארגון אליטה שמנסה להציל את העולם מאבדון. במשחק יצטרך השחקן ללמוד את דרכי הקסם בקרבות זורמים ומהירים, וכן לגלות מעל 25 קסמים -80 כשרונות שייחשפו במהלך המשחק.

המשחק צפוי להגיע ב-20 ביולי, ויהיה זמין בפלייסטיישן 5, Xbox ו-PC.

Towers of Aghasba

משחק עולם פתוח בו יוכל השחקן לבנות עולמות פנטזיה שניתן רק לחלום עליהם. מהערים והכפרים השוקקים של העולם הבדיוני ועד המערכות האקולוגיות המסובכות ומלאות בעלי החיים, השחקן יגלה את הפוטנציאל הטמון בציוויליזציה, במשחק חביב המתאים לכל המשפחה.

The Talos Principle 2

המשך למשחק זוכה הפרסים מ-2014, המשלב בין פילוסופיה לפאזלים. במהלך המשחק, ככל שיחקור השחקן את העולם המסקרן, כך יעומת עם שאלות הרות גורל על הקוסמוס והייעוד של האנושות.

המשחק יעסוק בנושאים כמו הבחירות שעושה האנושות, אמונה מול הגיון והתקווה לעתיד טוב יותר. הוא יכלול מעל תריסר סביבות חדשות, עם פאזלים שהונדסו על ידי כותבי המשחק המקורי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים