גוגל משדרגת את ארנק ה-Google Wallet ומציעה מגוון עדכונים לאנדרואיד

פיצ'רים חדשים ב-Google Wallet (מקור גוגל) פיצ’רים חדשים ב-Google Wallet (מקור גוגל)

עם תחילת חודש יוני, גוגל (Google) הציגה אוסף חדש של פיצ’רים המגיעים לארנק ה-Google Wallet של החברה, עם היכולת להוסיף ידנית כרטיסים לארנק באמצעות סריקת קוד הברקוד או QR.

לצד העדכון לארנק מציעה החברה פיצ’רים חדשים גם למערכת ההפעלה אנדרואיד, בהם מצב אימון קריאה חדש בספרים, אפשרויות חדשות לסטיקרים במטבח האמוג’י ותמיכה משופרת במוצרי בית חכם בתקן Matter.

Google Wallet

ארנק ה-Google Wallet של גוגל הגיע לארץ בשנה שעברה תוך כדי שהוא מחליף את אפליקציית ה-Google Pay הקודמת של החברה ומשלב פיצ’רים מתקדמים נוספים מלבד האפשרות לתשלום ללא מגע.

פיצ’ר מרכזי בארנק הדיגיטלי היה היכולת להוסיף לארנק מגוון כרטיסים דיגיטליים תומכים דוגמת כרטיסי מועדון, טיסה ועוד.

החיסרון הגדול ביותר היה הצורך בתמיכה של מנפיק הכרטיס בשימוש שלו עם הארנק של גוגל, דבר אותו גוגל פותרת בעדכון החדש עם האפשרות להוסיף באופן ידני כרטיסים חדשים על ידי סריקת קוד ה-QR או ברקוד שלהם לשמירה ושימוש נוח ומהיר מהארנק.

פיצ'רים חדשים ב-Google Wallet (מקור גוגל)
פיצ’רים חדשים ב-Google Wallet (מקור גוגל)

מלבד האפשרות לייבא כרטיסים באופן עצמאי לארנק, גוגל הציגה מספר פיצ’רים המיועדים למשתמשים בארה”ב בלבד, בהם היכולת לאחסן כרטיסי ביטוח בריאות של חברת Humana, תעודות זהות ורישיונות נהיגה של מדינת מרילנד, שיוכלו להחליף את הכרטיסים הפיזיים בצורה רשמית.

פיצ’רים חדשים באנדרואיד

בנוסף לשדרוגים בארנק ה-Google Wallet גוגל הציגה פיצ’רים חדשים גם למערכת האנדרואיד, בהם מצב “אימון קריאה” (Reading practice) המיועד לילדים ולא רק.

המצב ינטר את האופן בו המשתמש קורא בקול רם מספרים יעודיים מתוך חנות ה-Google Play Books, שיופיעו עם תג “אימון” (Practice) כדי לבדוק הגיה נכונה ואף לעזור להסביר מילים לא מובנות.

“מטבח האמוג’י” (Emoji Kitchen) המשולב במקלדת ה-Gboard של גוגל מקבל שדרוג נוסף ומאפשר לייצר סטיקרים חדשים על ידי שילוב אמוג’י, בהם 4 אמוג’י “ימיים חדשים” הכוללים את 🦈, 🐬ו-🐋.

בנוסף, משתמשי מוצרי בית חכם בתקן Matter האוניברסלי יכולים לחבר ולשלוט בצורה מהירה וקלה יותר את המוצרים שלהם באמצעות “זיהוי מהיר” (Quickly detect) של מוצרים.

כרגיל, הפיצ’רים החדשים יהיו זמינים באופן מדורג בעבור משתמשי גוגל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים