מארק וולברג מסתיר את כל האקשן בטריילר ל”תוכנית משפחתית”

מתוך “תוכנית משפחתית” (באדיבות +Apple TV)

מארק וולברג מנסה לשלב בין להיות גיבור אקשן לאיש משפחה בטריילר לקומדיית הפעולה החדשה “תוכנית משפחתית” (The Family Plan) מבית אפל tv פלוס.

הסרט עוקב אחר דן מורגן (וולברג), מוכר מכוניות נשוי ואב לשלושה שמסתיר עבר בתור מתנקש מקצועי בסוכנות ממשלתית. כאשר אויבים ישנים מוצאים אותו ומאיימים עליו ועל משפחתו, דן לוקח את אשתו וילדיו ללאס וגאס במסווה של טיול משפחתי, כאשר בעצם מדובר בניסיון בריחה שיציל את חייהם. בעוד הוא מנסה להגן על משפחתו ממוות, על דן לארגן חופשה בלתי נשכחת ולשמור על זהותו הסודית גם כשהוא נקלע לקרבות מסוכנים.

הטריילר מתחיל בחיים הכביכול מושלמים של דן בפרברים. הוא אבא מסור ובעל אוהב, אך אשתו מייחלת לחיים יותר מעניינים. מה שהיא לא יודעת זה שדן עושה הכל כדי להסתיר ממנה בדיוק את הריגושים האלה.

כאשר הוא מותקף בסופרמרקט על ידי מתנקש, דן מבין שזהותו הסודית נחשפה על ידי אנשים רעים מאוד, והוא חייב לעזוב את הבית ולמצוא זהות חדשה. מבלי לספר למשפחה, דן אורז הכל ולוקח אותם לטיול מפתיע שמקרב ביניהם מבלי שהם יודעים מה עומד מאחורי החופשה הספונטנית.

מתוך
מתוך “תוכנית משפחתית” (באדיבות +Apple TV)

הטריילר מתמקד בסצינות האקשן אליהן נקלע דן, והקומיות שעולה מניסיונותיו הבלתי פוסקים להסתיר הכל ממשפחתו, למשל יציאה למרדף מכוניות בעודם ישנים עם אוזניות במושב האחורי. אך כאשר האיום גובר, הסוד הופך להיות בלתי אפשרי ודן נאלץ להתוודות למשפחתו ולגייסם לקרב על חייהם.

הסרט מגיע מאת במאי הטלוויזיה סיימון סלן ג’ונס (“בולרז”, “אימפריית הטיילת”) והתסריטאי דיוויד קוגשל (“היתומה: ההתחלה”). אל וולברג מצטרפים בצוות השחקנים מישל מונהאן (“משימה בלתי אפשרית: התרסקות”), מגי קיו (“מפוצלים”) וזואי מרגרט קולטי (“רק רוצחים בבניין”).

“תוכנית משפחתית” יעלה לצפייה באפל tv פלוס החל מה-15 בדצמבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים