הוכרז: Vivo Watch 3 – עם מסך OLED עגול, חיישן דופק ו-eSIM

שעון Vivo Watch 3 (מקור Vivo) שעון Vivo Watch 3 (מקור Vivo)

יצרנית הסלולר הסינית Vivo הכריזה על ה-Vivo Watch 3, השעון החכם החדש של החברה המגיע עם מסך OLED עגול בגודל אינץ’ ומערכת ההפעלה BlueOS, כאשר הוא מציע אפשרות לעקוב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט שונות וזמן סוללה של עד 16 ימים.

שעון ה-Vivo Watch 3 מחליף את דגם ה-Watch 2 הקודם של החברה, כאשר הוא שומר על המבנה העגול עם גוף מעט גדול יותר בקוטר של 46.1 מ”מ ומשקל של 36 גרם (ללא הרצועה).

הגוף כולל כפתור לחיץ וכתר שעון מסתובב חדש בחלקו הימני, לצד מסך ה-OLED שמגיע בגודל 1.43 אינץ’ וברזולוציה של 466×466 פיקסלים, בדומה לדור הקודם.

בדומה לשעונים חכמים אחרים, ה-Vivo Watch 3 יאפשר למשתמשים לעקוב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט שונות עם שבב מיקום מובנה למעקב אחרי פעילויות ספורט.

החברה שדרגה את חיישן הדופק המובנה למעקב טוב יותר אחרי מגוון מדדי בריאות, בהם דופק, רווית החמצן בדם, שינה ועוד.

בנוסף, ניתן להפעיל עוזרת חכמה ולנהל שיחות ישירות מהשעון, כאשר בגרסת ה-eSIM ניתן להתקשר ולענות לשיחות ישירות מהשעון.

שעון Vivo Watch 3 (מקור Vivo)
שעון Vivo Watch 3 (מקור Vivo)

שינוי גדול שמגיע לשעון החדש הוא השימוש במערכת ה-BlueOS, שתרוץ על גבי פלטפורמת Bestechnic BES2700BP יעודית עם 64MB זיכרון ואחסון בנפח של 4GB. לצד המערכת החדשה, החברה מציענ חנות אפליקציות יעודית להתקנת אפליקציות על השעון.

השעון מגיע עם סוללת 505mAh מובנית המציעה עד 16 ימי שימוש ללא חיבור Bluetooth, עד 8 ימים עם חיבור למכשיר הסלולר ועד 3 ימים בשימוש כבד.

שעון ה-Vivo Watch 3 החדש של Vivo יהיה זמין למכירה בסין מה-21 בנובמבר, ומחירו יעמוד על החל מ-1099 יואן (כ~580 ש”ח) לגרסת ה-Bluetooth והחל מ-1299 יואן (כ~686 ש”ח) לגרסת ה-eSIM.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים