העונה השניה של “מה אם…?” ממשיכה לחקור את המולטיוורס

תמונה: +Marvel / Disney

מארוול נכנסת לרוח חג המולד עם מתנה נוספת בצורת טריילר לעונה השניה של “מה אם…?” (What If), סדרת האנימציה המדמיינת מצבים אלטרנטיביים לעלילות והדמויות שהכרנו מסרטיה. שנתיים אחרי העונה הקודמת, העונה החדשה צפויה לכלול סיפורים חדשים ומשונים והן להתנסות בצורת שידור מפתיעה.

העונה החדשה תכלול תשעה פרקים, אשר יעלו לדיסני+ כאירוע מתמשך, פרק אחד בכל יום. העונה תחל קצת לפני חג המולד ותמשיך עד סוף השנה.

גם הפעם דמותו של הצופה (ג’פרי רייט) תבחן את הגרסאות המקבילות לגיבורי הנוקמים. כעת, מכשהסרטים המרכזיים של מארוול החלו להתעסק יותר בכבדות במולטיוורס, העונה תהיה חופשיה יותר להתקשר ישירות לעלילות ה-MCU.

הסדרה
תמונה: +Marvel / Disney

הטריילר מתחיל כאשר גרסה מקבילה של הנוקמים יוצאת להתמודד מול ילד בעל כוחות טלקנטיים. לאחר מכן אנו רואים מירוץ מכוניות קטלני בו משתתפים בין השאר גאמורה, איירון מן, ולקירי והגראנדמאסטר מ“ת’ור: ראגנארוק”.

עוד מפציעים בטריילר וונדה מקסימוף, הלה, דוקטור סטריינג’, ההאלק, קורג, האנק פים והחבורה מ“שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”.

הטריילר מסתיים בסצינה בה לאקי (ג‘ון פאברו) מבקש את עזרתה של דארסי (קאט דנינגס) בערב חג המולד, תוך שהיא מנסה לפענח באיזה סרט הוא חושב שהם נמצאים – “מת לחיות” או “מצור ימי”?

העונה השניה של “מה אם…?” תעלה לדיסני+ בשידור יומי החל מה-22 בדצמבר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים