מיקרוסופט מוסיפה כלי הסרת רקעים לאפליקציית התמונות (בטא)

Windows 11 Windows 11

מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה לשלב את הבינה המלאכותית במוצרים נוספים, כאשר הפעם החברה משדרגת את ה”תמונות” (Photos), אפליקציית גלריית התמונות המובנית בווינדוס, שמקבלת אפשרות חדשה למחיקת רקעים אוטומטית לצד שיפורי ממשק נוספים.

אחרי שמיקרוסופט שדרגה באופן ניכר את הצייר (Paint), כלי הציור הבסיסי והמוכר לכל משתמשי ווינדוס, עם שילוב מחולל התמונות DALL·E באופן מובנה לצד אפשרות לעריכת שכבות ופיצ’ר הסרת רקעים מובנה, הפעם החברה מציגה עדכון גם ל”תמונות”.

בדומה לצייר, משתמשי הבטא (Insiders) של ווינדוס מקבלים אפשרות עריכה מהירה חדשה להסרת הרקע של התמונה בה הם צופים כרגע, כאשר לצד האפשרות לטשטש את הרקע, משתמשים יוכלו להסיר אותו לגמרי או להחליף אותו בצבע אחיד לבחירתם.

הסרת רקע ב-Windows Photos (מקור מיקרוסופט)
הסרת רקע ב-Windows Photos (מקור מיקרוסופט)

מלבד האפשרות החדשה להסרת הרקע, מיקרוסופט עדכנה גם את השימוש בתצוגת “רצועת הסרט” (Filmstrip), המציגה את אוסף התמונות האחרות באותה התיקייה כרצועת תמונות ממוזערות בחלקו התחתון של המסך. את הרצועה יהיה ניתן להפעיל על ידי לחיצה על כפתור ה-F.

מיקרוסופט עדכנה גם את סרגל הגלילה של התמונות על ציר זמן לאיתור נוח יותר של תמונות בתיקיה לפי התאריך, עם תצוגה דינמית של פס הזמן בהתאם לתאריכי התמונות המופיעים בתיקיה.

נכון למועד זה, השינויים החדשים בתוכנת התמונות זמינה למשתמשי תוכנית הבטא Windows Insiders של מיקרוסופט בגרסה 2023.11110.8002.0 ומעלה של אפליקציית התמונות.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים