מיקרוסופט מביאה את ה-Copilot לווינדוס 10 (בטא)

ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט) ה-Copilot החדש (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) מביאה את ה-Copilot, עוזר הבינה המלאכותית של החברה, לווינדוס 10 כחלק מעדכון בטא חדש אותו היא מפיצה לנסייני מערכת ההפעלה שלה. עדכון זה מוסיף לסרגל הכלים במערכת כפתור יעודי להפעלת ה-Copilot בצורה פשוטה ונוחה.

כחלק ממסע שילוב פתרונות בינה מלאכותית במגוון מוצריה, מיקרוסופט הציגה מוקדם יותר השנה את Windows Copilot, עוזר חכם המבוסס על טכנולגיית הבינה המלאכותית של OpenAI בעבור מערכת הווינדוס 11, כאשר רבים הניחו שיהיה מדובר על פיצ’ר למשתמשי המערכת החדשה בלבד, אך נראה כי למיקרוסופט היו תוכניות אחרות בנושא.

עדכון הבטא החדש של ווינדוס 10 מביא את האפשרות לשימוש ב-Copilot במערכת ההפעלה הקודמת של החברה ככפתור יעודי בצד סרגל הכלים, כפתור אותו יוכלו למצוא משתמשי גרסת הבטא Windows 10 22H2 Build 19045.3757.

ה-Copilot בווינדוס 10 (מקור מיקרוסופט)
ה-Copilot בווינדוס 10 (מקור מיקרוסופט)

משתמשים בתוכנית הנסיינים (Insiders) של מיקרוסופט יכולים להוריד את העדכון החדש, המזוהה כ-KB5032278, דרך תפריט עדכון הווינדוס עם הפעלת אפשרות “קבלת העדכונים האחרונים כאשר הם זמינים” וביצוע חיפוש אחר עדכונים חדשים, אם כי החברה מציינת כי לפעמים יקח מעט זמן לראות את העדכון גם אם האפשרות מופעלת.

מאחר שמדובר על עדכון בטא מוקדם בלבד, החברה מודיעה מראש על מספר באגים ובעיות שזוהו בשימוש ב-Copilot:

  • כפתור ה-Copilot זמין רק כאשר סרגל הכלים מוגדר לתצוגה אופקית.
  • חוסר יציבות לאחר לחיצה על כפתור הרענון ב-Copilot ולאחריו לחיצה על קישור, דבר שיכול לגרום לקריסה של ה-Copilot ודפדפן האדג’.
  • חוסר תמיכה בריבוי מסכים, כפתור ה-Copilot יכול להיות מוצג על התצוגה הראשית בלבד.

אפשרות השימוש ב-Copilot זמינה נכון לרגע זה עבור משתמשים בתוכנית הבטא של ווינדוס 10, ולא ידוע מתי העוזר החכם יהיה זמין לכלל משתמשי מערכת ההפעלה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים