כל שבוע סקירה, ואתם קובעים לאיזה מוצר (שבוע 2)

אתם בוחרים את הסקירה הבאה

בשבוע שעבר התחלנו לתת לכם את השליטה על הסקירות שלנו. אנחנו אמנם בודקים את המוצרים, אבל כל שבוע אתם תוכלו לבחור איזה סקירות נפרסם.

בשבוע שעבר בחרתם ברוב קולות (34%) את שעון ה-Galaxy Watch 6 של סמסונג כסקירה הבאה, וזו תפורסם מחר (א’, 25.11). מעבר לכך, שמרנו לעצמנו את הזכות לפרסם גם עוד סקירות בדרך, וסקירה למוצר נוסף שהצענו לכם ברשימה (אוזניות Jabra Elite 10) כבר פורסמה באתר במהלך השבוע (תוכלו למצוא אותה בלחיצה כאן).

עבור הסקירה של השבוע הבא (ראשון, 3.12) יש לנו עוד הרבה מוצרים לבחירה מקטגוריות שונות: טלפונים, מחשבים, אוזניות, שואבי אבק ועוד, את רובם בדקנו לעומק ואנו רק צריכים רענון מחדש לפני כתיבת הסקירה, ואת חלקם עוד לא בדקנו כלל. מידי מוצ”ש, נעלה סקר בערוץ הטלגרם שלנו ובו אתם תוכלו לבחור בין 5 מוצרים.

במנצח אנחנו נתמקד כדי שבשבוע שלאחר מכן נוכל לפרסם סקירה באתר, במקביל לפרסום הסקר הבא לבחירת המוצר הבא, כך שאתם תקבעו בפועל באילו מוצרים נשתמש בשבוע הקרוב, ובכל יום ראשון סקירה תופיע באתר.

המוצרים הפעם:

  • אוזניות: Nothing CMF Buds Pro
  • טאבלט: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra
  • שואב אבק רובוטי: Narwal Freo
  • טלפון: Apple iPhone 15 Pro / Max
  • רכב חשמלי: יונדאי איוניק 6

לחצו כאן למעבר לערוץ הטלגרם של גאדג’טי

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים