לונדון הופכת לוונציה בסרט אסונות חדש ונוגע

מתוך טריילר ל-“The End We Start From” (באדיבות Paramount Pictures)

ג’ודי קומר (“להרוג את איב”) ובנדיקט קמברבאץ’ (“דוקטור סטריינג’ בממדי הטירוף”) מככבים בדרמת ההישרדות החדשה “The End We Start From”, שמציבה משפחה תמימה מול איתני הטבע.

הסרט, המבוסס על ספר מאת מייגן האנטר, מתרחש בזמן שלונדון מוצפת במים בעקבות אסון סביבתי אפוקליפטי. אשה צעירה (קומר) מאבדת את הקשר עם משפחתה, ומנסה כנגד כל הסיכויים למצוא את דרכה הביתה, יחד עם תינוקה הטרי.

הסרט מתחיל בפגישה הראשונה בין האשה לבן זוגה (ג’ואל פריי, “לו הייתי פיראט”), המכירים בבר ולוקחים סיכון אחת עם השני. שנים אחרי, כאשר האשה כורעת ללדת באמבטיה בביתם, הגשם בחוץ מתחיל לחלחל פנימה.

מהר מאוד אנו מבינים שלא מדובר ברק גשם חזק, אלא בשטפון של ממש, כאשר חלקים גדולים של לונדון שוקעים הופכים לנהרות. האשה מחפשת את בעלה בין הנעדרים המדווחים, ומחליטה לצאת למסע בחזרה הביתה – בתקווה שהוא עדיין חי.

במהלך המסע תפגוש בזר שהופך לחבר (קמברבאץ’) ותלמד על משמעות תפקיד האמהות בעולם בו כל אחד איבד מישהו קרוב.

פוסטר, The End We Start From
באדיבות Paramount Pictures

בעוד סוף העולם מתרחש ברקע, הסרט בוחר דווקא בכיוון דרמטי ונוגע יותר, מאשר אקשן אסונות טיפוסי. בכך מזכיר מעט את המיני-סדרה “תחנה אחת-עשרה” (Station Eleven), אותה בחרנו כאחת מסדרות השנה לשנת 2022.

את הספר של האנטר עיבדה התסריטאית אליס בירץ’ (“יורשים”), ועל כסא הבמאי יושבת מהליה בלו, עבורה זהו הסרט הראשון באורך מלא.

הסרט יגיע לבתי הקולנוע בינואר, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים