כל שבוע סקירה, ואתם קובעים לאיזה מוצר (שבוע 3)

אתם בוחרים את הסקירה הבאה

מידי שבוע אנחנו נותנים לקוראי גאדג’טי את השליטה על הסקירות שלנו. אנחנו אמנם בודקים את המוצרים, אבל כל שבוע אתם תוכלו לבחור איזה סקירות נפרסם.

בשבוע שעבר בחרתם ברוב קולות (27%) את הרכב החשמלי איוניק 6 של יונדאי כסקירה הבאה, וזו תפורסם מחר (א’, 3.12). מעבר לכך, פירסמנו את הסקירה למוצר הקודם שבחרתם, שעון ה-Galaxy Watch 6 Classic של סמסונג, אותה תוכלו למצוא בלחיצה כאן.

עבור הסקירה של השבוע הבא (ראשון, 10.12) יש לנו עוד הרבה מוצרים לבחירה מקטגוריות שונות: טלפונים, מחשבים, אוזניות, שואבי אבק ועוד, את רובם בדקנו לעומק ואנו רק צריכים רענון מחדש לפני כתיבת הסקירה, ואת חלקם עוד לא בדקנו כלל. מידי מוצ”ש, נעלה סקר בערוץ הטלגרם שלנו ובו אתם תוכלו לבחור בין 5 מוצרים.

במנצח אנחנו נתמקד כדי שבשבוע שלאחר מכן נוכל לפרסם סקירה באתר, במקביל לפרסום הסקר הבא לבחירת המוצר הבא, כך שאתם תקבעו בפועל באילו מוצרים נשתמש בשבוע הקרוב, ובכל יום ראשון סקירה תופיע באתר.

המוצרים הפעם:

  • טאבלט: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra
  • טלפון: Apple iPhone 15 Pro / Max
  • שעון חכם: Garmin Venu 3
  • אוזניות: Nothing CMF Buds Pro
  • שואב אבק רובוטי: Narwal Freo

לחצו כאן למעבר לערוץ הטלגרם של גאדג’טי

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים