חברת OpenAI משיקה רשמית את חנות ה-GPT Store

חנות ה-GPT Store (מקור OpenAI) חנות ה-GPT Store (מקור OpenAI)

חברת OpenAI משיקה רשמית את ה-GPT Store, חנות בוטי ה-GPTs, גרסאות מותאמות של צ’אטבוט ה-ChatGPT המוכר של החברה אותם משתמשים התאימו למגוון שימושים ספציפיים.

בנוסף, החברה הציגה גם את תוכנית המנויים ChatGPT Team המיועדת לעסקים קטנים של עד 150 משתמשים במחיר של החל מ-25 דולר לחודש לכל משתמש.

חנות ה-GPT Store החדשה כוללת מעל 3 מיליון בוטי GPT יעודיים שונים אותם יצרו משתמשים, דוגמת AllTrails, המסוגל לאתר מסלולים הליכה, רכיבה או ריצה בהתאם להעדפות המשתמש, Consensus, המסוגל לחפש מידע במעל 200 מיליון מסמכים אקדמאיים שונים או Code Tutor ללימוד תכנות ועוד.

יחד עם פתיחת החנות החדשה, OpenAI הכריזה על תוכנית חלוקת רווחים עם יוצרי בוטי ה-GPTs הזמינים בחנות, תוכנית שתחל לפעול במהלך הרבעון הראשון של 2024 עם תשלום בגובה שאינו ידוע, שיתבסס על השימוש ב-GPTs של היוצרים.

 

תוכנית ה-ChatGPT Team

יחד עם פתיחת חנות ה-GPTs החדשה, OpenAI הכריזה על תוכנית מנויים המיועדת למשתמשים עסקיים קטנים של עד 150 משתמשים כחלופה לתוכנית ה-ChatGPT Enterprise העסקית הרגילה של החברה.

המנויים יהנו מגישה למודלי ה-GPT-4 ו-DALL-E 3 של OpenAI לצד כלים נוספים לשליטה וניתוח של המידע בדומה לתוכנית העסקית הרגילה.

מחיר מנוי ChatGPT Team יעמוד על החל מ-25 דולר בחודש בתשלום שנתי מראש או 30 דולר בתשלום חודשי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים