הוכרזה: Corning Gorilla Armor – הגנה למכשירים גדולים וכבדים

זכוכית ה- Corning Gorilla Armor (מקור קורנינג) זכוכית ה- Corning Gorilla Armor (מקור קורנינג)

יצרנית הזכוכית קורנינג (Corning), הידועה היום בעיקר בזכות “זכוכית הגורילה” (Gorilla Glass), הכריזה על ה-Corning Gorilla Armor, הדור החדש והעמיד ביותר של זכוכית הגורילה עד היום, כאשר מכשיר ה-Galaxy S24 Ultra החדש של סמסונג יהיה למכשיר הראשון עם זכוכית ה-Armor שתגן על המסך שלו.

זכוכית ה-Armor החדשה של קורנינג מגיעה כחלק משיתוף פעולה ארוך שנים בין עם סמסונג, כאשר היא מחליפה את הזכוכית ה-Victus 2 הקודמת אותה אפשר למצוא במכשירי ה-Galaxy S23 מהדור הקודם ובדגמי ה-Galaxy S24 וה-Galaxy S24 Plus, כאשר היא מציעה עד 75% פחות השתקפות בהשוואה לזכוכית רגילה.

לפי החברה, הזכוכית החדשה יכולה לשרוד נפילות מגובה של עד מטר וחצי על משטח המדמה בטון (נייר לטש 80 גריט), זאת בהשוואה ל-Victus 2 שהציגה תוצאות דומות בנפילה מגובה של מטר, כאשר זכוכית מתחרה שנבדקה על ידי החברה נשברה בנפילה מגובה של חצי מטר בנפילה על משטח דומה המדמה בטון.

מכשיר ה-Galaxy S24 Ultra עם זכוכית ה-Armor החדשה (מקור סמסונג)
מכשיר ה-Galaxy S24 Ultra עם זכוכית ה-Armor החדשה (מקור סמסונג)

קורנינג אף יצרה “רובוט שריטות” (Scratch Bot) חדש על מנת לדמות שימוש יומיומי, עם נייר לטש 150 שעובר שוב ושוב על המסך עם לחץ של ק”ג בודד, מבחן שהציג שריטות בזכוכיות מתחרות, אך לא שרט את זכוכית ה-Armor החדשה גם בלחץ גבוה יותר של 4 ק”ג.

זכוכית ה-Corning Gorilla Armor החדשה תהיה זמינה בשלב הראשון במכשיר ה-Galaxy S24 Ultra של סמסונג, כאשר יהיה אפשר למצוא את הזכוכית אצל יצרני סלולר נוספים בשלב מאוחר יותר.

יהיה מעניין לראות כיצד ישרוד מכשיר ה-Galaxy S24 Ultra החדש וזכוכית ה-Armor בו הוא משתמש את המבחנים של זאק נלסון, המוכר יותר בשם JerryRigEverything.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים