וואווי מציגה את אוזניות ה-FreeBuds 4E 2024 האלחוטיות

אוזניות FreeBuds 4E (מקור וואווי)

וואווי (Huawei) הכריזה על ה-FreeBuds 4E 2024, אוזניות TWS אלחוטיות חדשות המגיעות עם סינון רעשים היברידי (Hybrid ANC) וזמן סוללה של עד 26 שעות.

אוזניות ה-4E 2024 מחליפות את דגם ה-4E המקורי מ-2022, שהגיע כגרסה זולה יותר לאוזניות ה-FreeBuds 4, כאשר הן דומות יותר ל-FreeBuds 4 ובדומה להן ניתן למצוא באוזניות החדשות דרייברי 14.3 מ”מ בעלי טווח דינמי רחב שמגיע עד ל-40KHz, לצד קישוריות Bluetooth 5.2, זמן שיהוי נמוך וחיבור כפול של האוזניות לשני מכשירים נפרדים בו זמנית.

החברה לא סיפקה מידע על עמידות למים והשפרצות באוזניות החדשות, אך מבחינת זמן הסוללה, הן יציעו עד 4 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 26 שעות עם מארז הטעינה שלהן ללא סינון רעשים פעיל, או 2.5 ו-17 שעות, בהתאמה, עם סינון רעשים פעיל.

בנוסף, הן תומכות בטעינה מהירה המספקת 2.5 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות FreeBuds 4E (מקור וואווי)
אוזניות FreeBuds 4E (מקור וואווי)

 

אוזניות ה-FreeBuds 4E החדשות של וואווי זמינות למכירה בסין במחיר של 699 יואן (כ~360 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותן בצבע כסוף (Frost Silver) או לבן (Ceramic White).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים