הוכרזו: Huawei FreeBuds 4 – אוזניות TWS עם סינון רעשים וטעינה אלחוטית

אוזניות FreeBuds 4 (מקור וואווי)

וואווי (Huawei) הכריזה על אוזניות ה-HUAWEI FreeBuds 4, התוספת החדשה לסדרת אוזניות ה-FreeBuds נטולות החוטים (TWS) של החברה, המגיעות עם סינון רעשים אקטיבי (ANC) באמצעות 3 מיקרופונים מובנים, עמידות למים בתקן IPX4 וזמן סוללה של עד 20 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן.

אוזניות ה-FreeBuds 4 החדשות מגיעות לשוק מספר חודשים לאחר אוזניות ה-FreeBuds 4i, כאשר למרות השם הדומה של הדגמים, דגם ה-FreeBuds 4 החדש מגיע כחלק מסדרת אוזניות הפרימיום של וואווי ומחליף למעשה את דגם ה-FreeBuds 3 מ-2019. הדגם החדש שומר על העיצוב העגול של מארז הנשיאה מהדור הקודם, אך מוסיף אפשרות צבע אדום (Honey Red) חדש בנוסף לאפור (Frost Silver) ולבן (Ceramic White).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

הדגם החדש מגיע עם דרייברי 14.3 מ”מ בעלי טווח דינמי רחב שמגיע עד ל-40KHz, כאשר בדומה לדור הקודם הן משתמשות בשבב ה-Kirin A1, התומך בחיבור Bluetooth 5.2 עדכני, עם זמן זיהוי נמוך של עד 90ms במצב משחק (Game mode) וחיבור כפול של האוזניות לשני מכשירים נפרדים בו זמנית.

אוזניות FreeBuds 4 (מקור וואווי)

מבחינת זמן הסוללה, האוזניות יציעו עד 4 שעות שימוש בטעינה אחת ו-20 שעות עם מארז הטעינה שלהן ללא סינון רעשים פעיל, או 2.5 ו-14 שעות, בהתאמה, עם סינון רעשים פעיל, כאשר המארז מאפשר טעינה חוטית דרך חיבור USB-C או אלחוטית באמצעות משטח טעינה QI סטנדרטי.

אוזניות ה-FreeBuds 4 החדשות של וואווי יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-1.6 במחיר של 999 יואן (כ~505 ש”ח או כ~155 דולר).

אוזניות ה-FreeBuds 4 הן עדכון גרסה קל יחסית ל-FreeBuds 3 הקודמות, אך אין זה אומר שמדובר על דבר רע בהכרח, כאשר מההבדלים במפרט ניתן להבין כי החברה שיפרה את חיבור ה-Bluetooth האלחוטי בדגם החדש.

השוואת מפרטים