המצוד אחר רוצח לינקולן יוצא לדרך בדרמה חדשה של אפל

Manhunt (באדיבות +Apple TV)

אפל tv פלוס ודאי ראו את הצלחת “מפלצת: הסיפור של ג’פרי דאהמר”, שהפכה לאחת הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס אי פעם, והחליטו שגם הם רוצים להיכנס לעסקי הרוצחים המפורסמים בהיסטוריה. החברה שחררה טריילר לסדרה החדשה “Manhunt”, שעוסקת בג׳ון וילקס בות’ – האיש אשר רצח את נשיא ארה”ב אברהם לינקולן.

הסדרה מבוססת על הספר רב המכר של ג’יימס ל. סוונסון באותו השם, ומנסה לשפוך אור על אחד הפשעים המוכרים ביותר בהיסטוריה, אך גם אחד מהכי פחות מובנים. הסדרה בת שבעה הפרקים תגולל את המצוד אחר וילקס בות׳ וההשלכות של רצח לינקולן על ארה”ב.

בטריילר אנו פוגשים את לינקולן (האמיש לינקלייטר, “טקס חצות”) בסיומה של מלחמת האזרחים, כאשר הוא מבורך על הישגיו. אך את החגיגה עתיד להרוס בות’ (אנתוני בויל, “טטריס”), שנשבע שיהפוך לאדם המפורסם ביותר אי פעם – ובוחר לעשות זאת על ידי התנקשות בנשיא במהלך הצגת התיאטרון בה אורב לו.

המצוד מתחיל מיד בהנהגתו של אדווין סטנטון (טוביאס מנזיס, “הכתר”), עורך דין וקרוב משפחה של משפחת לינקולן. בעוד סטנטון וצבאו מחפשים אחר הרוצח, בות’ מנסה להיעלם עמוק בתוך אמריקה ונעזר באלו שתומכים בקונפדרציה.

מתוך
מתוך “Manhunt” (באדיבות +Apple TV)

הסדרה ברובה תתרחש אחרי הרצח, אך תשלב סצינות פלאשבק לחייהם של הנשיא והרוצח. הסדרה תנסה לבחון את הסיבות הפסיכולוגיות לרצח, ותציג את המסלול של בות’ משחקן חובב למי שייזכר לעד בתפקיד הדמות האפלה ביותר שגילם – הוא עצמו.

הסדרה מגיעה מאת התסריטאית מוניקה בלצקי (“פארגו”, “הורים במשרה מלאה”) והבמאי קארל רפנקלין, שביים גם בסדרה “דאהמר”.

אל צוות השחקנים יצטרפו פאטון אוסוולד (“מלך השכונה”), גלן מורשוור (“24”), וויל הריסון (“דייזי ג’ונס והסיקס”), ברנדון פלין (“13 סיבות”) ומאט וולש (“ויפ”).

הסדרה תעלה באפל tv פלוס החל מה-15 במרץ, ותשודר בשידור שבועי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים