הוכרזו: CMF Buds ו-CMF Neckband Pro – אוזניות מסננות רעשים מבית Nothing

אוזניות ה-CMF Buds (מקור יח אוזניות ה-CMF Buds (מקור יח”צ)

חברת Nothing הכריזה על ה-CMF Buds ו-CMF Neckband Pro, צמד אוזניות מסננות רעשים אלחוטיות חדשות המגיעות ממותג ה-CMF by Nothing של החברה.

אוזניות ה-Buds מגיעות בתצורת TWS סטנדרטית ודגם ה-Neckband Pro מגיע כאוזניות תלה צוואר, כאשר שני הדגמים מציעים זמן שימוש ארוך של עד 35.5 ו-37 שעות.

האוזניות החדשות הוכרזו לצד מכשיר ה-Phone(2a) החדש של החברה ומצטרפות לדגם ה-CMF Buds Pro (סקירה) הקיים.

דגם ה-Buds שומר על העיצוב של דגם ה-Pro עם דרייברי 12.4 מ”מ, סינון רעשים של עד 42 דציבל וטכנולוגיית Ultra Bass 2.0 לקבלת איכות באס טובה יותר, כאשר ההבדל הויזואלי הגדול ביותר לעומת דגם ה-Pro הוא מארז הנשיאה המרובע ולא העגול שמציעה החברה.

אוזניות ה-CMF Buds (מקור יח
אוזניות ה-CMF Buds (מקור יח”צ)

לעומתן, אוזניות ה-Neckband Pro מגיעות בעיצוב תלה צוואר אחורי ומשתמשות בדרייברי 13.6 מ”מ עם תא אחורי בנפח 0.27 סמ”ק, שנועד לשפר את איכות באס ללא עיוות השמע.

האוזניות כוללות סינון רעשים בעוצמה של עד 50 דציבל ומגיעות עם חוגה חכמה המאפשרת לשלוט בעוצמת הקול, סינון הרעשים והפעלת המוזיקה בצורה פשוטה ונוחה.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-Buds הרגילות יציעו עד 8 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 35.5 שעות שימוש בסך הכל יחד עם מארז הנשיאה שלהן, כאשן הן תומכות בטעינה מהירה המספקת 6.5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות.

לעומתן, אוזניות ה-Neckband Pro יציעו עד 37 שעות שימוש בטעינה אחת ללא סינון רעשים ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 18 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אקיס אוונגלידיס, מייסד שותף של Nothing, אמר:

CMF מתחילה חזק בשנת 2024 עם הצגת Buds ו-Neckband Pro. אנחנו לא מאטים את המשימה שלנו לדמוקרטיזציה של עיצוב נהדר במחיר נמוך יותר. סדרת המכשירים האחרונה שלנו מספקת סאונד עוצמתי במחיר משתלם עם אסתטיקה מלוטשת.

מחירים

אוזניות ה-CMF Buds ו-CMF Neckband Pro זמינות בישראל במחיר של 199 ו-189 ש”ח, בהתאמה, כאשר ניתן להשיג את שני הדגמים בצבע הכתום המוכר של CMF או בצבע אפור כהה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים