ג’נה אורטגה היא בתה של וינונה ריידר בסרט ההמשך ל”ביטלג’וס”

מייקל קיטון מתוך “ביטלג’וס ביטלג’וס (באדיבות Warner Bros. Pictures)

אחרי 36 שנה, הבמאי טים ברטון חוזר לעולמו המופרע של ביטלג’וס בסרט ההמשך ללהיט האייטיז בכיכובו של מייקל קיטון. הסרט החדש זכה לשם “ביטלג’וס ביטלג’וס” (Beetlejuice Beetlejuice) – על פי הדרך בה מזמנים את הדמות, על ידי אמירת שמו שלוש פעמים. מאחר והסרט החדש מונה את שמו רק פעמיים, ברטון משאיר לעצמו פתח לסרט נוסף שישלים את הטרילוגיה.

קיטון נכנס שוב לנעלי הדמות במה שנראה כמו מסע קאמבק לדמויות העבר שלו. בשנה שעברה חזר לגלם את הגרסה שלו לבאטמן, אף הוא מסרטו של טים ברטון, בסרט “הפלאש”.

למי שלא זוכר, “ביטלג’וס” המקורי עקב אחר בני הזוג ברברה (ג’ינה דיוויס) ואדם (אלק בולדווין), שנעזרו בביטלג’וס לאחר מותם כדי לגרש מביתם את הדיירים החדשים, בני משפחת דיץ.

מלבד קיטון, יחזרו לסרט החדש גם קתרין אוהרה וכמובן וינונה ריידר, שגילמה את לידיה באחד מתפקידי הפריצה שלה. לידיה כמובן התבגרה מאז, והפכה לאמא לבת, אותה תגלם כוכבת “ונסדיי” ג’נה אורטגה.

ביטלג'וס ביטלג'וס, פוסטר (באדיבות Warner Bros. Pictures)
ביטלג’וס ביטלג’וס, פוסטר (באדיבות Warner Bros. Pictures)

הטיזר הקצר לסרט החדש מלווה בשיר האיקוני שליווה את הסרט הראשון, Day-O, כאשר אסטריד (אורטגה) עושה דרכה בעיירה על אופניים. שלוש הנשים לבית משפחת דיץ – הסבתא דליה (אוהרה), האם לידיה והבת אסטריד נמצאות בלוויה, ככל הנראה של הסבא צ’ארלס.

בעליית הגג של בית המשפחה, אסטריד מוצאת את דגם הבית המפורסם מהסרט הקודם, ממנו מגיח פעם נוספת ביטלג’וס, הגורם ללידיה להיכנס לשוק אחרי כל השנים האלו.

למלאכת כתיבת התסריט גייס ברטון את אלפרד גו, יוצר הסדרה “ונסדיי”, אותה ביים ברטון, ואת תסריטאי “סרט לגו באטמן” סת’ גרהאם סמית’. אל צוות השחקנים מצטרפים כדמויות חדשות גם ג’סטין ת’רו (“הנותרים”), מוניקה בלוצ’י (“מאפיה מאמא”) ו-וילם דפו (“מסכנים שכאלה”).

“ביטלג’וס ביטלג’וס” צפוי להגיע לבתי הקולנוע בספטמבר 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים