הפינגווין נזכר בגנגסטר אגדי בטריילר לסדרת ספין אוף של “באטמן”

מתוך “הפינגווין” (באדיבות HBO Max)

במאי “באטמן” (The Batman) מאט ריבס מסר בשבוע שעבר כי סרט ההמשך ללהיט של DC יידחה בשנה, ויגיע רק בסוף 2026. בעוד ההמתנה תהיה ארוכה עד הפעם הבאה בה יעטה רוברט פטינסון את חליפת איש העטלף – רשת HBO מספקת לנו במה להיאחז בינתיים.

הערוץ שיחרר טיזר ראשון לסדרת הספין אוף “הפינגווין” (The Penguin), שתעקוב אחר הנבל מהסרט בכיכובו של קולין פארל. הסדרה תתרחש מיד אחרי אירועי “באטמן” ותגולל את עלייתו של אוז קובלפוט לפסגת העולם התחתון של גותהאם והפיכתו לאחד האנטגוניסטים הגדולים ביותר ביקום של DC.

הטריילר מציג מונולוג מאת קובלפוט, אשר מדבר על גנגסטר שהכיר בתור ילד, בשם רקס קלבריזי. הוא נזכר בגנגסטר כטיפוס מרשים שעל אף מעמדו לא התעלם מאנשים הקטנים בסביבתו, כולל קובלפוט עצמו.

כשהיה בן 14, כך הוא מספר, קלבריזי מת מהתקף לב ובשכונה ערכו מצעד לזכרו. הזכרון הזה נשאר עמוק בלב של קובלפוט, שלא האמין כיצד גנגסטר אלים השפיע על השכונה כל כך שזכה למחווה כה אוהבת. נראה שכך היה רוצה קובלפוט, המכונה הפינגווין, להיזכר בעצמו.

מתוך
מתוך “הפינגווין” (באדיבות Macall Polay/HBO Max)

הסדרה תתמקד בצדדים האפלים של גותהאם, לאחר מותו של קרמיין פלקונה, ראש משפחת הפשע אותו גילם בסרט ג’ון טורטורו. כל פושעי העיר יצאו לקרב בתקווה לרשת אותו, ואוז יצטרך להתגבר על שלל מכשולים כדי לזכות בכבוד הזה – מה שלא ישאיר את כפיו נקיות.

את הסדרה יצר מאט ריבס יחד עם לורן לה פרנק (“סוכני ש.י.ל.ד”), ואל צוות השחקנים מצטרפים כריסטין מיליוטי (“הריזורט”), מייקל זיגן (“גברת מייזל המופלאה”), קלנסי בראון (“דקסטר: דם חדש”), מייקל קלי (“בית הקלפים”), סקוט כהן (“בנות גילמור”) ומארק סטרונג (“1917”).

הסדרה בת שמונה הפרקים תעלה לשידור בסתיו 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים