הדלפה: אלו אוזניות ה-Sony WH-ULT900N עם “עוצמת סאונד אולטימטיבית”

אוזניות ה-Sony-WH-ULT900N (מקור winfuture) אוזניות ה-Sony-WH-ULT900N (מקור winfuture)

סוני (Sony) צפויה להכריז בקרוב על אוזניות קשת אלחוטיות ומסננות רעשים חדשות בשם WH-ULT900N, שנועדו להגיע עם “עוצמת סאונד אולטימטיבית” (Ultimate Power Sound) עם אפשרות למעבר בין שני מצבי באס משופרים לצד טכנולוגיית ה-DSEE (ר”ת Digital Sound Enhancement Engine) לשיפור השמע וזמן סוללה ארוך של עד 50 שעות.

אוזניות ה-WH-ULT900N של סוני צפויות להחליף את דגם ה-WH-XB910 הקודם כאוזניות מסננות רעשים זולות יותר בהשוואה לדגם הפרימיום WH-1000XM5, אך בו בזמן לבסס משפחת אוזניות “אולטימטיביות” חדשה, כאשר הן יגיעו בעיצוב מתקפל ונוח יותר לנשיאה.

האוזניות יגיעו עם דרייברי 40 מ”מ וישלבו פיצ’ר מעניין במיוחד בדמות כפתור “ULT” (“אולטימטיבי”) פיזי, שיאפשר למשתמשים לעבור בין שני מצבי שיפור באס חדשים:

  • Deep Bass לקבלת באס עמוק וכבד יותר.
  • Attack Bass להגברת ה”אנרגיה”.
אוזניות ה-Sony-WH-ULT900N בצבע שחור (מקור winfuture)
אוזניות ה-Sony-WH-ULT900N בצבע שחור (מקור winfuture)

מלבד זאת, האוזניות צפויות להגיע עם שבב ה-Sony V1 שיאפשר את סינון הרעשים באוזניות, לצד קישוריות Bluetooth 5.2 עם תמיכה בקודק ה-LDAC להעברת שמע באיכות גבוהה, חיבור לשני התקנים בו זמנית (Mulitpoint) וטכנולוגיות ה-Clear Bass ו-360 Reality Audio.

מבחינת זמן הסוללה שלהן, האוזניות צפויות להגיע עם סוללת 520mAh מובנית, שתציע עד 50 שעות שימוש במצב רגיל ועד 30 שעות שימוש עם סינון רעשים פעיל, כאשר הן יתמכו בטעינה מהירה המספקת 5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

נכון לרגע זה אין צפי זמינות רשמי לאוזניות ה-WH-ULT900 הבאות של סוני, אך צפי המחיר לאוזניות החדשות עומד על טווח ה-180~200 אירו (כ-711~790 ש”ח, לפני מיסים).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים