הוכרז: Dyson WashG1 – שוטף רצפה רטוב ראשון מבית דייסון

Dyson WashG1 (מקור דייסון) Dyson WashG1 (מקור דייסון)

דייסון (Dyson) הכריזה על ה-Dyson WashG1, שוטף הרצפה הרטוב הראשון של החברה, הכולל ראש שטיפה יעודי בעל צמד רולרים המסתובבים בכיוונים נגדיים, מסוגל להפריד בין פסולת מוצקה לנוזלית, וכולל גם סילוני מים המיועדים לשמור על רטיבות אופטימלית של רולרי הניקוי.

אחרי שהציגה לפני כשנה את ה-Dyson V15s Detect Submarine, שואב האבק הראשון שלה שהציע אפשרות לשטיפה רטובה באמצעות ראש שאיבה/שטיפה יעודי, דייסון עושה את הצעד הבא ומציגה לראשונה פתרון שנועד לשטיפה רטובה של הרצפה בלבד, ללא אפשרות לשאיבה יבשה.

שוטף ה-WashG1 החדש מגיע עם ראש ניקוי חדש הכולל צמד רולרים העשויים מיקרופייבר בצפיפות גבוהה, המסתובבים בכיוונים נגדיים לניקוי טוב יותר של הרצפה יחד עם “מגש” לאיסוף פסולת מוצקה בגודל של יותר מ-500 מיקרון, משאבה יעודית האוספת את המים המלוכלכים למיכל נפרד ופיצ’ר ניקוי עצמי לאחר סיום עבודת הניקיון.

ראש השטיפה כולל בנוסף 26 סילוני מים המספקים כמות מים מדודה לשמירה על רטיבות הרולרים בזמן הניקוי, עם מיכל מים נקיים מובנה בנפח של כ~800 מ”ל ואפשרות לנקות שטח של עד 288 מ”ר.

Dyson WashG1 (מקור דייסון)
Dyson WashG1 (מקור דייסון)

שוטף ה-WashG1 החד של דייסון צפוי להיות זמין למכירה במהלך הרבעון האחרון של השנה במחיר של 700 דולר (כ~2602 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים