מסדר הנשים של “חולית” נוצר בסדרת פריקוול מבית HBO

מתוך טריילר “Dune: Prophecy” (באדיבות Max)

אולפני וורנר מרחיבים את העולם של סרטי “חולית” גם למסך הקטן, עם הסדרה החדשה “חולית: נבואה” (Dune: Prophecy), שתסביר לנו את ההיסטוריה של מסדר “בנות הגשרית” (או “בנה גסריט”, כפי שתורגם בסרט).

הסדרה המבוססת על הספר “Sisterhood of Dune”, שכתבו קווין אנדרסון ובריאן הרברט, בנו של סופר “חולית” פרנק הרברט, תתרחש עשרת אלפים שנה לפני מסעותיו של פול אטראידיס בסרטים, ותעקוב אחר שתי אחיות מבית הארקונן אשר נאבקות אל מול כוחות אפלים שמאיימים על עתיד האנושות.

אחרי מלחמה הרסנית שהשמידה את כל הטכנולוגיה הממוחשבת, האחיות העתיקות ביותר של בית הארקונן, ינסו להשיב את העושר המשפחתי וכן יקימו את המסדר הנשי, המורכב מאסופת נשים חזקות פיסית ומנטלית, שמתאגדות יחד בתקווה להביא ללידתו של “קפיצת הדרך” – המשיח האולטימטיבי שבעזרתן והשגחתן ישלוט יום אחד בגלקסיה כולה.

את האחיות ייגלמו אמילי ווטסון (“צ׳רנוביל”) ואינדירה ורמה (“משחקי הכס”), ואליהן יצטרפו בצוות השחקנים גם מארק סטרונג (“קינגסמן: השירות החשאי”), טרוויס פימל (“ויקינגים”), אוליביה ויליאמס (“החוש השישי”), קמילה ביפוט (“ג׳נטלמן במוסקבה”) וג’ודי מיי (“המכשף”).

את הסדרה יצרה התסריטאית והמפיקה אליסון שפקר (“מכושפות”, “ווסטוורלד”), והיא מגיעה אחרי שלל שינויים מאחורי הקלעים. הסדרה פותחה תחילה ב-2019, על ידי תסריטאי הסרט “חולית” ג’ון ספייתס, שהוחלף לאחר מכן בתסריטאית דיאן אדמו-ג’ון (“מי מתגורר באחוזת בליי”), אשר בעצמה פרשה ובמקומה הובאה שפקר.

במאי “חולית”, דניס וילנב, היה אמור לביים את פרק הפתיחה של הסדרה וגם הוא לבסוף עזב את הפרויקט. יש לציין כי התחלופות נעשו בעיקר עקב התחייבותם של וילנב וספייתס ל“חולית: חלק 2”, אותו הזמינו אולפני וורנר רק ב-2021, כשהעבודה על הסדרה הייתה בעיצומה.

הסדרה צפויה לעלות במהלך סתיו 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים