נטפליקס מדרגת את התכנים הנצפים ביותר במחצית השניה של 2023

שלט נטפליקס צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

בדצמבר של השנה שעברה שיתפה נטפליקס בפעם הראשונה את נתוני הצפייה המלאים של המחצית הראשונה של 2023. הרשימה מכילה אלפי כותרים, המדורגים על פי מספר צפיות. כמו כן, מציינת נטפליקס את מספר שעות הצפייה בכל כותר.

בניגוד לדו”ח שפורסם לגבי המחצית הראשונה ושילב יחדיו סרטים וסדרות, הפעם חילקה נטפליקס את הנתונים לשתי רשימות, כפי שעושה בכל שבוע בטבלת עשרת התכנים הנצפים ביותר.

בדו”ח הקודם ציינה נטפליקס כי 60 אחוז מסדרות המקור שלהם הגיעו לרשימה השבועית של עשרת התכנים הנצפים ביותר, והפעם המספר הזה עלה אפילו עוד. בין יולי לדצמבר, לא פחות מ-85 אחוז מסדרות המקור הגיעו לטבלת עשרת הגדולים.

עם זאת, נראה שכמות הצפיות הכללית בנטפליקס דווקא ירדה. אם במחצית הראשונה צפו מנויי נטפליקס בכל העולם כ-93 מיליארד שעות, הפעם מדובר ב-90 מיליארד שעות “בלבד”.

מתוך
מתוך “ואן פיס” (באדיבות Netflix)

הסדרות המובילות בנטפליקס: יולי-דצמבר 2023

את הרשימה מובילה העונה הראשונה של “ואן פיס”, גרסת הלייב-אקשן של סדרת האנימה היפנית ארוכת השנים. הסדרה עלתה באוגוסט, 2023, וצברה מעל חצי מיליארד שעות צפיה, יותר מפי שתיים מאשר המקום השני ברשימה – הסדרה המוגבלת “ילדה יקרה”, שקיבלה 252 מיליון צפיות.

“ילדה יקרה” גם מוכיחה כי סדרות שאינן דוברות אנגלית מצליחות היטב בנטפליקס. שלוש העונות של הסדרה הצרפתית “לופן” השיגו יחד מעל 100 מיליון צפיות. סדרות זרות נוספות ברשימה הן “אהבה נשכחת” הפולנית (43 מיליון צפיות), “ברית של שתיקה” המקסיקנית (21 מיליון צפיות) ו“הבחורה במסכה” הקוריאנית (19 מיליון צפיות).

בנוסף לסדרות ועונות חדשות, הרשימה מכילה גם חזרה של הסדרות הכי אהובות של נטפליקס, כמו “ונסדיי” (98 מיליון צפיות), “המכשף” (76 מיליון צפיות) ו“משחק הדיונון” (25 מיליון צפיות).

מתוך
מתוך “ונסדיי” (תמונה: Netflix)

בנטפליקס מדווחים גם כי סדרת הריאליטי “אתגר הדיונון” שהפכה את הדרמה האלימה לשעשועון חובק משתתפים מכל העולם, הגדילה את כמות הצפיות בסדרה המקורית ב-34 אחוזים.

אלו עשרת הסדרות הנצפות ביותר בנטפליקס בין יולי לדצמבר 2023:

 1. ואן פיס / One Piece, עונה 1 – 71 מיליון צפיות
 2. ילדה יקרה / Dear Child, סדרה מוגבלת –52 מיליון צפיות
 3. מי את ארין קרטר? / Who is Erin Carter?, עונה 1 – 50 מיליון צפיות
 4. לופן / Lupin, עונה 3 – 49 מיליון צפיות
 5. המכשף / The Witcher, עונה 3 – 47 מיליון צפיות
 6. חינוך מיני / Sex Education, עונה 4 – 46 מיליון צפיות
 7. בקהאם / Beckham, סדרה מוגבלת – 43 מיליון צפיות
 8. קוקומלון / CoComelon, עונה 8 – 37 מיליון צפיות
 9. וירג’ין ריבר / Virgin River, עונה 5 – 35 מיליון צפיות
 10. סנגור במבחן / The Lincoln Lawyer, עונה 2 – 35 מיליון צפיות

הסרטים המובילים בנטפליקס: יולי-דצמבר 2023

בראש טבלת הסרטים הנצפים ביותר בנטפליקס נמצא המותחן “להשאיר את העולם מאחור” עם ג’וליה רוברטס. אם נביט בכמות הצפיות הכוללת שלו, מדובר בכותר הנצפה ביותר בכל נטפליקס. עם 121 מיליון צפיות הוא מביס גם את המקום הראשון בגזרת הסדרות, שכן “ואן פיס” צברה רק 71 מיליון.

ג'וליה רוברטס מתוך
ג’וליה רוברטס מתוך “להשאיר את העולם מאחור” (באדיבות Netflix)

למעשה, נראה כי סרטים מקבלים יותר צפיות בנטפליקס מאשר סדרות, כאשר אם הייתה זו טבלה משותפת, חמשת המקומות הראשונים היו שמורים לסרטים.

במקום השני בטבלת הסרטים נמצא את “Heart of Stone” בכיכובה ובהפקתה של גל גדות. לאחר מכן, סרט האנימציה לילדים “ליאו” עם אדם סנדלר. סרט נוסף בהפקת סנדלר נמצא בהמשך בטבלה, עם סרט הנעורים שלו “את מה זה לא מוזמנת לבת מצווה שלי”.

קומדיית האקשן הקלילה “חותנים בהפרעה” מפתיעה בדירוג די גבוה, ואף עוקפת בהרבה את אפוס המד”ב של זאק סניידר, “Rebel Moon” שמוכיח ככשלון יחסי עבור נטפליקס שהוציאה עליו מעל 160 מיליון דולר.

אלו עשרת הסרטים הנצפים ביותר בנטפליקס בין יולי לדצמבר 2023:

 1. להשאיר את העולם מאחור / Leave the World Behind, עם 71 מיליון צפיות
 2. Heart of Stone, עם 121 מיליון צפיות
 3. ליאו / Leo, עם 109 מיליון צפיות
 4. בשומקום / Nowhere, עם 96 מיליון צפיות
 5. חותנים בהפרעה / The Out-Laws, עם 86 מיליון צפיות
 6. מתקפה חזיתית / Hidden Strike, עם 83 מיליון צפיות
 7. רפטייל / Reptile, עם 73 מיליון צפיות
 8. הרוצח / The Killer, עם 73 מיליון צפיות
 9. משפחה לא מחליפים / Family Switch, עם 67 מיליון צפיות
 10. בייבי בוס / The Boss Baby, עם 61 מיליון צפיות

את הרשימה במלואה ניתן להוריד כאן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים