דייב בטיסטה מארגן התנקשות על עצמו בקומדיית אקשן חדשה

דייב בטיסטה מתוך “The Killer’s Game” (באדיבות Lionsgate)

דייב בטיסטה מככב בקומדיית האקשן החדשה “The Killer’s Game” של אולפני ליונסגייט, השולחת אותו למצוד אחר חבורת מתנקשים, בהנהגתה של שותפתו לסרטי “שומרי הגלקסיה”, פום קלמנטיף.

הסרט עוקב אחר ג’ו (בטיסטה), מתנקש מבוקש שמגלה כי הוא חולה במחלה סופנית ומחליט לקחת את העניינים לידיים – ולהוציא חוזה חיסול על עצמו. אך כשהמתנקשים ששכר מתחילים לרדוף גם אחר חברתו לשעבר מייזי (סופיה בוטלה, “Rebel Moon”), ג’ו יוצא להביס צבא של שכירי חרב ובתקווה לזכות מחדש בליבה של אהובתו.

הטריילר נפתח בפגישה הראשונה של ג’ו עם מייזי, אך זו מתחילה בשקר כאשר ג׳ו חייב להסתיר ממנה את מקצועו האמיתי. השניים מבלים יחדיו ומתאהבים, בעוד ג’ו מתפנה גם לעיסוקו המרכזי בתור מתנקש. אך לילה אחד הוא חווה התקף, ומגלה כי הוא סובל ממחלה מוחית שמותירה לו רק שלושה חודשים לחיות.

הדבר האחרון שג’ו הבריון רוצה הוא שמייזי תראה אותו קמל ונחלש עד יום מותו, ועל כן מחליט להגיע לדלתה של שכירת חרב (קלמנטיף) בבקשה כי תשלח עליו צבא של מחסלים. עבורה, מדובר בחלום שהתנגשם שכן ג’ו חיסל את אביה וזו תהיה הנקמה המושלמת.

בזמן שכל המתנקשים הטובים ביותר ששים לצוד אותו, ג’ו מגלה כי הייתה טעות בבית החולים וכי הוא אינו חולה סופני למרות הכל. ג’ו מנסה לבטל את החוזה עליו, אך שכירת החרב מסרבת וג׳ו יוצא למסע על חייו ועל חיי מייזי, לה הוא גם סוף סוף מספר את האמת.

The Killer's Game, פוסטר (באדיבות Lionsgate)
The Killer’s Game, פוסטר (באדיבות Lionsgate)

הסרט מגיע מאת ג’יי.ג’יי. פרי, עבורו זהו הסרט הראשון כבמאי אחרי קריירה ענפה כפעלולן בסרטים כמו “ג’ון וויק”, “מהיר ועצבני” ו“צבי הנינג’ה”.

אל צוות השחקנים מצטרפים טרי קרוז (“ברוקלין תשע-תשע”), בן קינגסלי (“איירון מן 3”), סקוט אדקינס (“ג׳ון וויק 4”) ודניאל ברנהארדט (“הודעה אדומה”).

הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע בספטמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים