ניקולס קייג’ מסתתר בטריילר לסרט אימה מטריד במיוחד

Longlegs, פוסטר (באדיבות פורום פילם)

בשנים האחרונות הספיק ניקולס קייג’ לגלם את דרקולה ב“רנפילד”, סופרמן ב“הפלאש” ואפילו את עצמו בקומדיית האקשן “משקלו הבלתי נסבל של כישרון ענק”. כעת, הוא ניגש לתפקיד מטריד הרבה יותר בדמות רוצח סדרתי בסרט האימה החדש “Longlegs”.

הסרט עוקב אחר סוכנת אף.בי.איי המגלה רמזים שיעזרו לה במרדף אחר רוצח מסתורי המשאיר אחריו רק חתימה. בעזרת הרמזים תוכל בתקווה להביא לסיום מסע רצח של שנים המטיל אימה על האיזור כולו.

הסוכנת מקבלת לידיה את התיק הישן שנותר פתוח במשך שנים שכן הרוצח מעולם לא נתפס. כשהראיות מתחילות להוביל למעורבות על טבעית, הסוכנת מפתחת עניין אישי ברוצח ומבינה כי לא נותר לה הרבה זמן למנוע את הרצח הבא.

הטריילר בולט בשימושו בעריכת סאונד מפחידה במיוחד, כאשר אנו שומעים הרבה יותר מסתם צעקות ומוסיקה מלחיצה, אלא גם צלילים לא אנושיים וצורמים שיגבירו את חוויית הבעתה של הצופה. עוד בולט כי כוכב הסרט, ניקולס קייג’, אינו נראה בטריילר ומשאיר את נוכחותו כהפתעה.

Longlegs, פוסטר (באדיבות פורום פילם)
Longlegs, פוסטר (באדיבות פורום פילם)

את הסרט כתב וביים אוז פרקינס, שאחראי לסרטי אימה כמו “גרטל & הנזל” ו“אני הדבר היפה שחי בבית”. פרקינס הוא גם בנו של אנתוני פרקינס – כוכב קלאסיקת האימה של היצ׳קוק “פסיכו”.

אל קייג’ מצטרפים בצוות השחקנים מייקה מונרו (“משהו עוקב אחריי”), בלייר אנדרווד (“פגיעה קטלנית”), אלישה ויט (“כתום זה השחור החדש”), קירנן שיפקה (“הרפתקאותיה המצמררות של סברינה”) ומישל צ’וי-לי (“צהובות”).

הסרט יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-11 ביולי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים