החיוך חוזר לרדוף אותנו בסרט ההמשך של “סמייל”

נעמי סקוט מתוך “סמייל 2” (באדיבות פורום פילם)

סרט האימה “סמייל” (Smile) הפך ללהיט היסטרי לפני שנתיים כאשר גרף מעל 200 מיליון דולר בקופות, הישג עצום לסרט קטן שעלה רק 17 מיליון דולר להפיק. באולפני פרמאונט כמובן קפצו מיד על ההזדמנות ונתנו אור ירוק לסרט המשך, שחושף כעת טריילר ראשון.

הסרט הקודם עסק בפסיכיאטרית רוז אשר נרדפה על ידי ישות מיסטית לאחר שחזתה בהתאבדותה של אחת המטופלות שלה. כפי שהסביר הסרט הראשון, הישות נתפסת בכל פעם על האדם שראה את המוות של הקורבן הקודם.

“סמייל 2” עוקב אחר כוכבת הפופ העולמית סקיי ריילי (נעמי סקוט, “אלאדין“) אשר נמצאת לקראת יציאתה לסבב הופעות עולמי חדש, ומתחילה ולחוות יותר ויותר אירועים מפחידים ובלתי מוסברים. המומה מהאימה המתמשכת והלחץ שהגיע בעקבות התהילה, סקיי נאלצת להתמודד עם עברה האפל כדי להחזיר לעצמה את השליטה על חייה לפני שהם יוצאים משליטה.

הטריילר מתחיל בחזרות להופעה של סקיי. מאוחר יותר בביתה, דפיקה בדלת נשמעת והיא פותחת אותה ומוצאת את חברה לואיס (לוקאס גייג’, “הלוטוס הלבן”) באטרף האחרון לפני שהישות גורמת לו להתאבד.

“סמייל 2” (באדיבות פורום פילם)

על פי חוקי הסרט, כעת סקיי היא זו שהופכת לקורבן החדש ומהר מאוד היא מתחילה לחזות בפרצוף המחייך בכל מקום. בעוד היא מנסה לברוח ולהבין כיצד להיפטר מהקללה, היא נאלצת להמשיך להופיע ולתקשר עם מעריציה – המחייכים אליה בצורה הרבה יותר מלחיצה מהרגיל.

במאי ותסריטאי הסרט המקורי, פארקר פין, חוזר לתפקיד גם בסרט ההמשך. אל צוות השחקנים מצטרפים רוזמרי דוויט (“מד מן”), פיטר ג’ייקובסון (“האוס”), דילן גלולה (“קימי שמידט”) וקייל גלנר ששב לגלם את דמותו של ג’ואל מהסרט הראשון.

“סמייל 2” יינחת בבתי הקולנוע בישראל החל מ-17 באוקטובר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים