“נוספרטו” חוזר בגרסה קולנועית חדשה אחרי מאה שנים

נוספרטו, טריילר (באדיבות Universal Pictures)

במאי האימה רוברט אגרס כבר ידוע בתור מי שיוצר סרטים אפלים ומסוגננים במיוחד, כמו “המכשפה” (The VVitch) ו“המגדלור” (The Lighthouse), והוא בהחלט נשמע כמו בחירה טבעית לתקוף את החידוש לסרט הערפדים הקלאסי “נוספרטו” (Nosferatu).

כעת מקבלת הגרסה החדשה שלו לסרט טריילר ראשון, לקראת יציאתו בסוף השנה. “נוספרטו” הוא סיפור גותי על אובססיה בין אישה צעירה ורדופה (לילי רוז דפ, “איידול”) וערפד מבעית (ביל סקארסגארד, “זה”). כאשר הערפד הופך מוקסם ממנה, האובססיה גוררת אחריה אימה חסרת תקדים.

הסרט מבוסס כמובן על הקלאסיקה הקולנועית הגרמנית משנת 1922, שנוצרה בהשראת הספר “דרקולה” של בראם סטוקר מסוף המאה ה-19. מספר גרסאות נוספות של “נוספרטו” נוצרו מאז והבולטת מביניהן היא זו של הבמאי ורנר הרצוג מ-1979.

בסרט החדש מככב גם וילם דפו, שאינו זר לעולם של “נוספרטו”. בשנת 2000 כיכב בסרט “צילו של ערפד” אשר גולל את סיפור אחורי הקלעים של עשיית הסרט המקורי משנות ה-20 – תפקיד שהביא לו מועמדות לפרס האוסקר.

נוספרטו, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)
נוספרטו, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

עוד מככבים ארון טיילר ג’ונסון (“הכפיל”), ניקולס הולט (“רנפילד”), אמה קורין (“הכתר”) וראלף אינסון (“האביר הירוק”).

את הסרט חוזר להפיק אגרס עם חברת Focus Pictures, שאחראית לסרטו הקודם, “מלך הצפון” (The Northman), אשר דווקא לא הוכיח כהצלחה והסתפק בסכום של 70 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם – פחות או יותר אותו הסכום שעלה להפיקו. מחוץ לארה”ב יפיצו את “נוספרטו” אולפני יוניברסל.

“נוספרטו” צפוי להגיע לבתי הקולנוע בדצמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים