הוכרז: Logitech G G309 LIGHTSPEED – עכבר גיימינג אלחוטי קל משקל עם POWERPLAY

עכבר ה-Logitech G G309 LIGHTSPEED (מקור לוג’יטק)

לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על G309 LIGHTSPEED, עכבר גיימינג אלחוטי חדש ממשפחת Logitech G, הכולל מגוון פיצ’רים, בהם כפתורים אופטו-מכניים, חיישן HERO 25K, קישוריות LIGHTSPEED מהירה ותמיכה בטכנולוגיית POWERPLAY, המאפשרת שימוש בלתי מוגבל באמצעות משטח עכבר יעודי, כל זאת במחיר של 80 דולר.

עכבר ה-G309 החדש של לוג’יטק הוא אחד מעכברי הגיימינג הזולים ביותר של החברה בהשוואה לכמות הפיצ’רים שאפשר למצוא בו, כאשר הוא מגיע כשדרוג לעכבר ה-G305 הוותיק.

העכבר עצמו מגיע עם מקשי LIGHTFORCE אופו-מכניים, המציעים חווית שימוש דומה למקשים מכניים עם שיהוי נמוך של כפתורים אופטיים, חיישן HERO 25K התומך ברזולוציה של 100DPI עד 25,600DPI עם האצה של מעל 40G.

בנוסף, העכבר משלב את טכנולוגיית LIGHTSPEED האלחוטית של לוג’יטק לקבלת לזמני שיהוי נמוכים בעבור משחקים, כאשר בנוסף ניתן להשתמש בו באמצעות קישוריות בלוטות’ סטנדרטית.

עכבר ה-Logitech G G309 LIGHTSPEED (מקור לוג'יטק)
עכבר ה-Logitech G G309 LIGHTSPEED (מקור לוג’יטק)

אחד מהפיצ’רים המרכזיים של עכבר ה-G309 החדש הוא זמן השימוש שלו, ובעוד שניתן להפעיל את העכבר עם סוללת AA בודדת המציעה מעל 300 שעות משחק עם LIGHTSPEED או מעל 600 שעות עם חיבור בלוטות’, העכבר תומך גם בטכנולוגיית ה-POWERPLAY של החברה.

על ידי שילוב “סופר-קבל” (supercapacitor) מובנה, העכבר יכול להיטען בצורה אלחוטית ממשטחי העכבר היעודיים של החברה עם טכנולוגיית ה-POWERPLAY, ובדרך זו ה-G309 יכול להציע זמן שימוש בלתי מוגבל, דבר שגם מוריד את משקל העכבר מ-86 ל-68 גרם.

זמינות ומחיר

עכבר ה-G309 LIGHTSPEED החדש של לוג’יטק זמין למכירה במחיר של 80 דולר (כ~295 ש”ח).

העכבר יהיה זמין בישראל בתחילת אוגוסט במחיר מומלץ לצרכן של 369 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים