פרטנר TV תשיק אפליקציה חדשה בשיתוף עם yes

שלט פרטנר בקניון צילום: רונן מנדזיצקי

קבוצת פרטנר מבקשת לשדרג את שירות הטלוויזיה שלה, פרטנר TV, באמצעות אפליקציה מתקדמת שתעניק ללקוחותיה ממשק חדש והיצע תכנים עשיר ורחב.

כדי להוציא את השדרוג הזה לפועל, חתמה פרטנר על הסכם מול חברת הטלוויזיה yes, במסגרתו תפתח עבור פרטנר TV את האפליקציה המבוססת על חבילת התוכן +Sting.

ההיערכות לשדרוג תיארך מספר חודשים, ועם השלמתה ישודרגו כלל לקוחות פרטנר TV לאפליקציה החדשה. בין אם אתם חברים בחבילות טלוויזיה או בחבילות באנדל וטריפל משולבות אינטרנט, השדרוג יעשה באופן אוטומטי ללא כל שינוי במחיר החודשי הקיים וללא כל צורך בפעולה מצד הלקוח. גם השלט והממיר ישארו אותו הדבר ואין צורך בהחלפתם.

בשיחתנו עם פרטנר נמסר לגאדג’טי כי התכנים שיופיעו בשירות הסטרימינג החדש יהיו זהים לאלו הזמינים כיום למנויי +Sting של yes, כאשר דגש נוסף שהגיע מצד החברה כי המהלך נועד לשפר את השירות עבור לקוחותיה בתחום הטלוויזיה, זאת למרות שפרטנר היא לא שחקנית בתחום התוכן, אלא רק ספקית שירותים.

מהחברה נמסר כי הלקוחות ימשיכו ליהנות מרמת השירות והתמיכה של פרטנר בסיבים ובטלוויזיה ויקבלו מענה מלא לפניותיהם במוקדי שירות הלקוחות של פרטנר.

שיתוף הפעולה עם yes מגיע כחלק משדרוג כלל מערכי השירות של פרטנר, הכולל גם את שירותי הסלולר והסיבים. לאחרונה השיקה פרטנר את רשת הסלולר Private 5G. בנוסף, חתמה החברה על הסכמים עם חברות תשתית, כך שתוכל לספק היצע סיבים רחב.

כרגע אין עדיין תאריך רשמי לסיום תהליך המעבר לאפליקציית הטלוויזיה החדשה, ובפרטנר מבטיחים כי עם השלמת ההיערכות הטכנולוגית וקבלת האישורים, תודיע על כך ללקוחותיה באופן מסודר.

מבט בהסכם שהגישה פרטנר לרשות ניירות הערך מראה כי החברה תפעל על מנת לספק את השירות תוך מקסימום תשעה חודשים. במועד ההשקה תחל החברה להעביר את כלל המנויים הקיימים בשירות פרטנר TV אל שירות +Sting by PartnerTV, כאשר תקופת העברת כלל המנויים הקיימים צפויה לארוך כשלושה חודשים ממועד ההשקה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים