פרטנר מכריזה על שדרוג הדור החמישי עם השקת רשת ה-Private 5G

שלט פרטנר בקניון צילום: רונן מנדזיצקי

פרטנר (Partner) הכריזה אמש (א’, 19.5) על השקת ה-Private 5G, רשת דור חמישי משודרגת המבוססת על ליבת רשת חדשה המציעה מגוון שיפורים, בהם מהירות הורדה גבוהה יותר, זמני שיהוי נמוכים, אבטחה משופרת ועוד, רשת שתהיה זמינה ללא עלות נוספת למנויי הדור החמישי של החברה.

השקת רשת ה-Private 5G החדשה של פרטנר מגיעה כחלק מהמעבר של החברה לשימוש ב-5G SA (ר”ת Standalone), רשת דור חמש עצמאית שאיננה מבוססת על ליבת הדור הרביעי הקודמת, זאת בדומה לרשתות ה- 5G Premium ו-5G MAX עליהן הכריזו סלקום ופלאפון.

הרשת החדשה תציע למשתמשים מהירות גלישה גבוהה יותר לצד שיפור ביציבות הרשת, אבטחה, הצפנה ועוד בהשוואה לרשת ה-5G NSA (ר”ת Non-Standalone) הקודמת.

בהמשך השנה החברה צפויה להציע צמד פיצ’רים לתעשיה, ארגונים ועסקים:

  • פרוסות הרשת‘ (Network Slicing) – טכנולוגיה המאפשרת הקצעה בלעדית של נתח מהרשת לטובת לקוח או שירות יעודי.
  • שיהוי נמוך‘ (Low Latency) – הורדת השיהוי של הרשת לזמני תגובה קצרים ומהירים יותר לשימושים יעודיים כמו גיימינג, ניהול ושליטה מרוחקים, בית חכם, תעשיה ועוד.
רשת Partner Private 5G (מקור פרטנר)
רשת Partner Private 5G (מקור פרטנר)

מחיר מסלולי דור 5 בפרטנר

בניגוד לסלקום ופלאפון, שיצרו חבילות יעודיות לרשת ה-5G SA שלהן, חברת פרטנר תאפשר לדבריה לכלל מנויי הדור הרביעי והחמישי להשתמש ברשת ה-Private 5G החדשה, כאשר היא מציעה את המסלולים הבאים:

  • Prince – עם 3500 דקות/הודעות וחבילת גלישה של 400 גיגה, במחיר של 39.9 ש”ח.
  • Queen 5G – עם 5000 דקות/הודעות וחבילת גלישה של 500 גיגה, במחיר של 49.9 ש”ח.
  • King 5G – עם 6000 דקות/הודעות וחבילת גלישה של 800 גיגה, במחיר של 59.9 ש”ח.
  • Ace 5G – עם 6000 דקות/הודעות וחבילת גלישה של 1000 גיגה, במחיר של 69.9 ש”ח.

אבי גבאי, מנכ”ל קבוצת פרטנר, מסר:

לקוחות פרטנר קופצים היום ליגה ויקבלו את שירות הסלולר המתקדם והמאובטח בישראל, בהתאם לסטנדרט עולמי שחברות מעטות נמצאות בו.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים