העבדים קמים על אדוניהם בסרט ההמשך ל”גלדיאטור”

פול מסקל מתוך “גלדיאטור II” (באדיבות פורום פילם)

הבמאי רידלי סקוט מחזיר אותנו לרומא העתיקה בסרט ההמשך ללהיט האקשן ההיסטורי שלו “גלדיאטור” משנת 2000. סרט ההמשך עטור הכוכבים חושף כעת טריילר ראשון, ובו אנו זוכים גם להצצה לדמות שייגלם כוכב ויוצר “פאודה”, ליאור רז.

את הסרט החדש יוביל השחקן פול מסקל (“אנשים נורמלים”) שיגלם את לוציוס הבוגר, אותו ראינו רק כילד בסרט המקורי. לוציוס הוא בנה של לוסילה (קוני נילסן) והאחיין של קומודוס (אותו גילם חואקין פיניקס).

שנים אחרי אירועי הסרט הראשון, לוציוס מתגורר עם משפחתו בשלום בצפון אפריקה, לשם נשלח על ידי אימו כילד כדי להימלט מהאיפריה הרומית. אך כאשר הגנרל מרקוס אקציוס (פדרו פסקל, “האחרונים מבינינו”) פולש לעיר הוא כולא ומשעבד את לוציוס.

בהשראת גיבור הסרט הקודם, מקסימוס (אותו גילם ראסל קרואו), לוציוס מחליט להפוך לגלדיאטור בעצמו ולוקח את האתגר לעמוד מול שלטונם של הקיסרים. במהלך המסע יצבור לוציוס אויבים חדשים, ובתקווה יתאחד עם אימו.

גלדיאטור II, פוסטר (באדיבות פורום פילם)
גלדיאטור II, פוסטר (באדיבות פורום פילם)

בטריילר אנו רואים הבזקים לסרט הראשון, בו חזה לוציוס הצעיר במקסימוס העבד נוקם בקיסר. לוציוס לא זוכר את ילדותו ואת הוריו, אך בעזרת מנטור חדש (דנזל וושינגטון, “נקודת שיוויון”) הוא מגיע לקוליסאום בעיר הולדתו. שם אנו גם רואים את דמותו של ליאור רז, שנראה כמי שמסייע לאמן את הגלדיאטורים.

את הסרט כאמור חוזר לביים סקוט, על פי תסריט שכתבו דיוויד סקרפה (“נפוליאון”) ופיטר קרייג (“אהבה בשחקים: מאווריק”). אל צוות השחקנים מצטרפים ג’וזף קווין (“דברים מוזרים”), פרד השינגר (“הלוטוס הלבן”), רורי מקהאן (“משחקי הכס”), דרק יעקובי (“בשורות טובות”), מאט לוקאס (“דוקטור הו”), פיטר מנסה (“אווטאר”) ומיי קלאמווי (“ראמי”).

“גלדיאטור II” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-14 בנובמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים