לקראת ההכרזה: נוקיה חושפת וידאו טיזר למכשיר ה-Catwalk

| יום שני, 13 במאי 2013, 11:16 | סלולר

okia-catwalk-teaserמחר, ערב חג השבועות, תערוך נוקיה בעיר לונדון אירוע הכרזה גדול בו תציג ככל הנראה את מכשיר ה-Nokia Catwalk שמככב בשמועות במהלך השבועות האחרונים. לא ידוע אם ייחשב כמכשיר דגל או כמודל משופר של דגם קיים, אך Nokia Catwalk שצפוי לקבל את השם Lumia 925 יתמקד ביכולות צילום מתקדמות – כך מאמת וידאו טיזר שהעלתה אתמול החברה לשידור בטלוויזיה הבריטית.

בקטע הוידאו מציגה נוקיה את חלקו האחורי של המכשיר שנראה כאילו עשוי כולו מאלומיניום, לראשונה בסדרת מכשירי Lumia. עוד ניתן להבחין בעדשה הגדולה של המצלמה ובמבזק ה-LED הכפול שנמצא מעליה. מבנה זה די תואם לשמועות ולתמונות המודלפות שנחשפו באמצע חודש אפריל, לפיהן יסתפק המכשיר במצלמת 8.7 מגה-פיקסל בלבד עם מייצב תמונה אופטי, אך אין לדעת כיצד נוקיה תנסה להפתיע אותנו מאחר ותוך כדי הוידאו שיגרה החברה את המסר המסקרן "יותר ממה שהעיניים שלך מסוגלות לראות".

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ev9rdaDK-YQ[/youtube]

לא סביר שיקרה באותו אירוע, אך בנוקיה נערכים לחשיפתו של מכשיר Lumia נוסף בעל יכולות צילום מתקדמות, Nokia EOS שמו. על פי הדיווח של אתר The Verge, מצלמתו של זה תהיה בעלת חיישן 41 מגה-פיקסל בעוד עיצובו ואופן בנייתו יהיו די זהים לאלו של Nokia Catwalk, סליחה – Lumia 925.

האירוע של נוקיה יתקיים ביום שלישי הקרוב (מחר) בשעה 12:00 שעון ישראל. אנחנו כמובן נהיה כאן בכדי לדווח על כל המתרחש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות