מכשיר חדש של OnePlus נחשף במבחן ביצועים, יגיע עם מסך 4.6 אינץ’ ו-Snapdragon 810

OnePlus 2 (צילום: גאדג'טי) OnePlus 2 (צילום: גאדג’טי)

לאחרונה הכריזה יצרנית הסמארטפונים הסינית, OnePlus, על הסמארטפון השני שלה לשנת 2015, OnePlus X, איתו התמקדה בהבאת עיצוב הפרימיום ישירות לשוק הביניים הרחב. נראה כי ישנו מכשיר נוסף מבית היצרנית שנמצא בדרכו אלינו, אם כי הפעם עשוי להתברר הסמארטפון דווקא כגרסת המיני למכשיר הדגל OnePlus 2.

OnePlus 2 Mini נקלט בשרתי מבחן הביצועים GeekBench, שם חושף את מרבית מפרטו הטכני, שכולל: מסך 4.6 אינץ’ ברזולוציית Full HD, פלטפורמת עיבוד מסוג Qualcomm Snapdragon 810, מאיץ גרפי Adreno 430 ולא פחות מ-4GB RAM.

OnePlus 2 Mini GeekBench

נוסף על כך, תציע גרסת מכשיר הדגל המוקטנת 64GB נפח אחסון וכן צמד מצלמות ברזולוציית 12 מגה פיקסל עבור החיישן הראשי ו-5 מגה פיקסל לחיישן הצילום המשני. בדומה לאחיו הגדול, OnePlus 2, נראה שגם בדגם המיני תוותר וואן פלוס על קישוריות ה-NFC, זאת למרות הביקורת הרבה שהתקבלה בעקבות צעד זה.

בעבר צצו ברשת מגוון דיווחים ממקורות מגוונים שהעלו את האופציה כי החברה תשיק דגם מיני לאחד מן הסמארטפונים שלה, אך אלו ככל הנראה התייחסו ל-OnePlus X שהוכרז לפני זמן לא רב וכבר הספיק להגיע לישראל תחת ייבוא רשמי של C-Data.

בהתאם לכך, נכון לרגעים אלו לא ידועי מתי והאם בכלל מתכננת היצרנית להשיק את הסמארטפון המדובר. 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים