הזרמת משחקים מה-PlayStation 4 למחשב האישי: כבר בעדכון הקרוב

העדכון הבא של קונסולת ה-PlayStation 4 של סוני צפוי להיות עדכון גדול מהרגיל. הוא יכלול מספר פיצ'רים חדשים, שהבולט ביניהם הוא Remote Play. יהיה זה עדכון 3.50, שמפותח תחת שם הקוד MUSASHI.

פיצ'ר ה-Remote Play יאפשר לשחקנים לשחק ב-PlayStation 4 דרך המחשב האישי שלהם, כך שגם אם הטלויזיה בסלון תפוסה, אפשר להתחבר אל הקונסולה מרחוק באמצעות המחשב. זהו פיצ'ר שכבר קיים ב-Xbox One של מיקרוסופט, המאפשרת גישה ממחשב אישי לבעלי מערכת הפעלה Windows 10 בלבד. בניגוד אליה, ב-PlayStation 4 ניתן יהיה לגשת אל הקונסולה גם באמצעות Mac OS X, בנוסף על גרסאות Windows למיניהן, כפי שדיווחנו כבר בעבר.

בנוסף, PlayStation Network תקבל עדכון שהיה נחוץ מאוד לאינטרקציה עם שחקנים אחרים. לראשונה ניתן יהיה לקבל התראות על חברים שמתחברים ל-PSN, להופיע כ"לא מחובר" ואף לתאם ולקבוע פגישות-משחק דרך הקונסולה עצמה. ולקינוח, העדכון יפתח את האפשרות להזרים וידאו לשירות DailyMotion.

הפיצ'רים החדשים מעלים את הקונסולה של סוני לרמה אחת עם זו של מיקרוסופט ברוב המישורים. ה-Xbox One עדיין מפגרת במכירות מאחורי PlayStation 4, ולאחר העדכון החדש היתרון המשמעותי היחידי שלה יהיה תכנית התאימות-לאחור, שטובה משמעותית מזו שמציעה סוני.

לא ניתן עדיין תאריך יציאה לעדכון 3.50, אך גרסת הבטא כבר נשלחה לבודקים. פונקציית ה-Remote Play לא נכללת בבטא נכון לרגע זה. צפו לעדכונים נוספים בהמשך.

מקורות
PlayStation Blog
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות