דיווח: וואן פלוס תכריז בקרוב על OnePlus 3T עם יכולות צילום משופרות

OnePlus 3 OnePlus 3

במהלך החודש שעבר צצה ברשת שמועה כי יצרנית הסמארטפונים הקטנטנה וואן-פלוס עובדת על גרסה משודרגת למכשיר הדגל הנוכחי שלה (OnePlus 3). כעת, סדרת דיווחים חדשה שמוצאת דרכה אל הרשת מהווה אישור נוסף לשמועה זו, כאשר בראשה נמצאים דבריו של מדליף המובייל אוון בלאס אשר חושף כי שמו המסחרי של המכשיר יהיה OnePlus 3T.

מלבד חשיפת שם המכשיר, מעידים דברי בלאס בציוץ אותו פרסם בחשבון הטוויטר הרשמי שלו שהמכשיר החדש יעלה לצרכן 80 דולר יותר בהשוואה לוואן פלוס 3 הסטנדרטי. בהתאם לכך, מחירו עבור השוק הבינלאומי עשוי לעמוד על כ-479 דולרים, הם שווי ערך לכ-1,850 שקלים. זאת בניגוד למחיר של 399 דולרים אותו דרשה היצרנית במעמד ההכרזה עבור ה-OnePlus 3.

OnePlus 3

נכון לרגעים אלו לא ברור כיצד יצדיקו כלל השיפורים ב-OnePlus 3T את התוספת המשמעותית במחירו, אם כי בדיווח אחר שמגיע דרך הרשת החברתית הסינית Weibo, נמסר שבין אותם שיפורים נמצא חיישן צילום ראשי חדש מדגם IMX398 מבית סוני, שמגיע ברזולוציית 16 מגה פיקסל ושולב לאחרונה בסדרת הפרימיום החדשה מבית אופו, OPPO R9S.

נוסף על כך, שיפור משמעותי נוסף שאנו מעריכים כי יגיע עם מכשיר הדגל המשודרג של וואן פלוס מתייחס ליכולות העיבוד שלו, שם עשויה לתפוס פיקוד מערכת שבבים מדגם Snapdragon 821, בה משולבים מעבד בעל 4 ליבות Kryo בתדר מקסימלי של 2.4GHz ומאיץ גרפי מדגם Adreno 530. מועד הכרזת ה-OnePlus 3T אינו ברור, אך זה עשוי להפוך רשמי לפני שתסתיים השנה הנוכחית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים