לוגו חברת ASUS (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

המכשיר הראשון לסדרת Asus ZenFone 4 יוכרז עד לסוף חודש יולי

לפני כחודש צץ לו ברשת דיווח שהעיד על כך שאחד או יותר ממכשירי סדרת הדגל Asus ZenFone 4 יוצגו באופן רשמי עד לסוף חודש מאי, זאת במסגרת תערוכת Computex 2017 בטיוואן, אך הדבר כמובן מעולם לא קרה. כעת, מגיב לדברים מנכ"ל החברה, ג'רי שן, ומוסרי כי הסמארטפון הראשון לסדרת הדגל ZenFone 4 יוכרז באופן רשמי עד לסוף חודש יולי הקרוב.

על פי דברים שמסר שן בראיון למגזין Digi Times הטיוואני, המכשיר הראשון לסדרת Zenfone 4 יוצג עד לסוף החודש הבא, כאשר הסיבה לכך שמכשירי הסדרה טרם נחשפו היא מכיוון שהחברה החליטה לבצע עבור אלו "שינויים של הדקה האחרונה". המכשיר הראשון לסדרה צפוי להיות ה-ZenFone 4, שיציע למשתמשיו מפרט צנוע למדי הפונה לשוק הבינוני-גבוה.

הצצה לאחור

שאר מכשירי הסדרה, שיחולקו כולם לפי הקטגוריות  – Empowering Luxury For Everyone (שוק בינוני-נמוך), Premier Luxury (שוק בינוני-גבוה) ו-Ultimate Luxury (סדרת הדגל, תפנה לשוק הגבוה), יהפכו רשמיים מאוחר יותר השנה ובמועדים שאינם ידועים.

עבור השוק הבינוני נמוך נמצא את דגם ה-ZenFone 4 Max שיגיע עם אחת מפלטפורמות העיבוד Snapdragon 630/660, סוללה בקיבולת הנעה בין 4,000mAh ל-5,000mAh וכן ישלב מערך צילום כפול. עבור סדרת השוק הבינוני-גבוה נמצא את דגם ה-Zenfone 4 הסטנדרטי, כאשר המכשיר שימלא את קטגוריית השוק הגבוה יהיה Asus ZenFone 4 Max וזה יציע את מערכת השבבים Snapdragon 835.

מקורות
Android Authority
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות