הוכרז: Pelephone GINI N8 – עם מפרט מוכר לשוק הביניים במחיר 1,399 שקלים

סמארטפון GINI N8 (תמונה באדיבות פלאפון) סמארטפון GINI N8 (תמונה באדיבות פלאפון)

מפעילת הסלולר הישראלית, פלאפון, ממשיכה בהרחבת מותג הסמארטפונים הפרטי GINI אותו השיקה לראשונה בפברואר 2016, ומכריזה זה עתה על סמארטפון חדש שמצטרף להיצע מכשיריה הפונים לשוק הבינוני והנמוך, הוא ה-Pelephone GINI N8.

ה-GINI N8, שמהווה לדור השלישי למותג הסמארטפונים הפרטי של פלאפון, מצטרף לשורה של סמארטפונים הזמינים כבר כיום לרכישה דרך נקודות השירות ואתר האינטרנט של המפעילה. בדומה לאלו, גם זה מציע מפרט הפונה לשוק הביניים ומוכר לנו בעיקר ממכשיריהן של יצרניות סיניות כאלו ואחרות. מפרט זה כולל מסך LCD בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD, כאשר מתחת למכסה המנוע חבויה מערכת השבבים MT6755 מבית מדיה-טק (Helio P10) הכוללת 8 ליבות Cortex-A53 בתדר ליבה מירבי בסך 2.0GHz.

הצצה לאחור

מערך הזיכרון של ה-GINI N8 כולל רכיב 4GB RAM בשילוב זיכרון אחסון פנימי בנפח של 64 גיגה-בייט, עם אפשרות להרחבה בעד 256GB נוספים באמצעות כרטיס MicroSD. בכל הנוגע ליכולות הצילום של המכשיר, משלב זה מצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 16 מגה פיקסל, בזמן שבגבו נמצא חיישן ברזולוציית 13 מגה פיקסל המציע גם פלאש LED צמוד.

על מפרט המכשיר תנצח סוללה בעלת קיבולת די מרשימה העומדת על 4,010mAh, בזמן שמערכת ההפעלה אותה יריץ המכשיר היא אנדרואיד 7.0 נוגט. בחלקו הקדמי של המכשיר ניתן לראות את מסך ה-5.5 אינץ’ כמו גם את קורא טביעות האצבע שממוקם מילימטרים מתחתיו, כאשר בגבו ניתן לראות גימור מתכתי.  מימדי המכשיר, אגב, יעמדו על 154.5 מ”מ אורך, 76 מ”מ רוחב, 8.3 מ”מ עובי ומשקל של 182 גרם.

את ה-Pelephone GINI N8 מציעה המפעילה לרכישה עבור סכום של 1,399 שקלים, בגינם יקבלו הרוכשים גם מוט סלפי מתנה וכן כיסוי סיליקון (TPU) המשולב באריזת המכשיר.

השוואת מפרטים