לוגו מעבדי Ryzen מבית AMD

הדלפה: זוהי מפת הדרכים העדכנית למעבדי AMD עד 2019

| יום רביעי, 27 בספטמבר 2017, 09:30 | חומרה, מחשבים

אתר Informatica Cero הצליח לשים את ידיו על תמונה ממפת דרכים מעודכנת של חברת AMD למעבדים שלה דרכה אנו מגלים 2 שמות קוד חדשים למעבדים שיגיעו בשנת 2019 תחת השם Picasso ו-Matisse, כאשר AMD זונחת את סדרת שמות הקוד הישנה שלה ועוברת להשתמש בשמות של אומנים, במקרה שלנו פבלו פיקאסו ואנרי מאטיס.

לפי מפת הדרכים, המעבדים החדשים שיגיעו במהלך 2018 הם ה-Pinnacle Ridge בסדרת מעבדי ה-Ryzen של החברה שיהוו שיפור למעבדי ה-Summit Ridge הקיימים היום, מה שמתחבר להכרזה על מעבר ליצור ב-12nm. בגזרת מעבדי ה-APU והמעבדים הניידים AMD תעבור ל-Raven Ridge, עליהם ניתן כבר למצוא מידע חלקי, אלו יתפסו את מקומם של מעבדי ה-Bristol Ridge הנמכרים היום.

ממפת הדרכים החדשה ניתן ללמוד מספר דברים:

  • המעבדים שיגיעו ב-2019 תחת שם הקוד Matisse יהיו מבוסססים על ליבת ה-Zen2 של AMD, אשר על פי מידע קודם מעיד על כך שהייצור שלהם יהיה מבוסס 7nm.
  •  מעבדי ה-Raven Ridge יגיעו אלינו עם עד 8 ליבות מסוג Zen ועם עד 11 יחידות עיבוד מסוג Vega, כאשר השדרוג הצפוי ל-12nm במקרה של אלו יקרה במהלך 2019 עם  מעבדי ה-Picasso שיהיו השדרוג של ה-Raven Ridge.
מפת דרכים AMD עד 2019 (מקור: informatica cero)

מפת דרכים AMD עד 2019 (מקור: informatica cero)

המידע המעניין יותר הנחשף דרך מפת הדרכים הוא ש-AMD בחרה לשמור את חיבור ה-AM4 בו אנחנו משתמשים היום, מה שאומר כי בניגוד לדור החדש של מעבדי אינטל הדורשים לוחות אם חדשים מבוססי ערכת השבבים Z370 על מנת שנוכל לעבוד עימם, משתמשי AMD יוכלו לשדרג מעבדים עם אותו לוח אם ככל הנראה עד לשנת 2019.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות