אנדרואיד 8.0 אוראו ב-Sony Xperia XZ Premium (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

עדכון אנדרואיד 8.0 אוראו מגיע למכשירי Sony Xperia XZ Premium בישראל
| יום חמישי, 26 באוקטובר 2017, 15:00 | מערכות הפעלה, סלולר

לפני שלושה ימים בלבד הודיעה סוני כי תחל לשלוח את עדכון מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 למכשיר הדגל Xperia XZ Premium וכבר אתמול החל עדכון זה להגיע למשתמשי הסמארטפון בישראל. את העדכון ניתן להוריד דרך אפליקציית Xperia Companion הזמינה על גבי מחשבי PC ומקינטוש, כאשר מספר משתמשים כבר מדווחים כי העדכון מהאוויר זמין עבורם גם כן.

הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה מביאה עימה שינויים רבים אותם הוסיפה גוגל לאנדרואיד, יחד עם מספר עדכונים שמוסיפה סוני עצמה למכשיר. בין עדכונים אלו ניתן למצוא כעת את ה-3D Creator, שהוצג לראשונה עם סדרת מכשיריה החדשים של סוני בתערוכת IFA 2017 ומאפשר יצירת פורטרייט תלת-מימדי של פרצופים וכן של מזון ואובייקטים נוספים.

נוסף על כך, מציגה סוני בעדכון החדש גם זיהוי טוב יותר לחיוכים עם אפשרות ה-Predictive Capture הזמינה במצלמה ומאפשרת בחירה בתמונה הטובה ביותר מבין ארבע תמונות שתתפוס המצלמה, שיפור בביצוע פוקוס על עצמים בתנועה לשם הפחתה של עיוותים בתמונות, שיפור איכות הקול וקיצורי דרך לפעולות באפליקציות בלחיצה ארוכה על אייקון האפליקציה במסכי הבית.

בעוד ה-Xperia XZ Premium הינו הראשון לקבל את העדכון למערכת ההפעלה החדשה, הכריזה סוני בחודש שעבר כי דגמים נוספים יזכו לעדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו, ובהם:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות