מחשב הגיימינג הנייד במיוחד ASUS ROG Zephyrus GX501 מגיע לישראל

נייד גיימינג Asus ROG Zephyrus GX501 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) נייד גיימינג Asus ROG Zephyrus GX501 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מחשבים ניידים בעלי משקל, או עובי מינימלי לרוב לא תמצאו בשוק הגיימינג. מאחר שמדובר בסגמנט הכולל הבטחה למחשבים ניידים בעלי חומרה יוקרתית ומהשורה הראשונה הזהים לשל מחשב נייח, יש “לדחוף” את כל החומרה הזו בפנים, ולעשות זאת בצורה שתשמור את המערכת בטמפרטורה סבירה ובצריכת חשמל (סוללה) מספקת. הקורבן הוא, באופן אירוני, המשקל והגודל – דווקא אלו הפרמטרים האחראים על היותם של מחשבים אלו ניידים.

לעומת זאת, אצל ASUS מצאו את הפתרון, בעזרת פלטפורמת ה-Max-Q של NVIDIA, המאפשרת “דחיסה” של חומרה איכותית מבלי לגרוע ממשקל ומימדיו של המחשב העושה בו שימוש.

הכירו את ה-Zephyrus GX501, המשתייך לסדרת הגיימינג היוקרתית Republic of Gamers (או בקיצור הנפוץ- ROG) על השקתו בישראל הודיעה החברה היום בהודעה לעיתונות. מדובר במחשב גיימינג נייד בעל משקל סטנדרטי לחלוטין (ומרשים מאוד יחסית לקטגוריה שלו), כ-2.2 ק”ג. דגם זה הוא לא רק חלק מבעלי המשקל הנמוך בשוק, אלא גם נייד הגיימינג הדק ביותר, עם עובי של 18 מ”מ. 

מחשב זה הוא לא רק בדמותו של המחשב הנייד הרגיל והממוצע, אלא גם מכיל בפנים חומרה מכל טוב: מעבד Core i7 מהדור השביעי (קאבי-לייק) של אינטל, כרטיס מסך מדגם GeForce GTX 1080, עד כ-24 גיגה-בייט של זיכרון RAM DDR4, ועד טרה-בייט של אחסון, האידיאלי לכונני SSD בשל תמיכה ב-NVMe. עוד נמצא בדגם זה מסך בעל תדר רענון של 120 הרץ, התומך G-SYNC.

מחשב זה משתייך לסדרה של מחשבים בהם המקלדת והעכבר נמצאים יחד באותה שורה, קונפיגורציה הדורשת הסתגלות, אך הכרחית לצורך קירור החומרה שבמחשב זה.

מחירו של המחשב בארץ בהתאם, ומתחיל מ-10,990 שקלים ועד 15,9900 שקלים, וניתן לקניה ברשת KSP.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים