בית הקלפים 4

מתוך "בית הקלפים" (תמונה באדיבות נטפליקס)

בית הקלפים תחזור לעונת סיום קצרה בלי קווין ספייסי

בחודש אוקטובר הוקפאו צילומי העונה השישית של “בית הקלפים” (House of Cards), ולאחר מכן בוטלו לחלוטין. הביטול התרחש לאחר סדרת הסקנדלים שסבבה את קווין ספייסי (Kevin Spacey), כוכב ומפיק הסדרה, שהואשם במספר רב של הטרדות מיניות. כעת נראה שהסדרה חוזרת לעונה שישית ואחרונה בלעדיו.

כבר בדיווחים הראשונים הודיעה נטפליקס, המפיצה את הסדרה, שהוחלט שהעונה השישית תהייה האחרונה. כעת צילומי העונה ימשיכו ללא ספייסי, ועם שינויים בתסריט ובסיפור שיתמכו בהיעלמותו הפתאומית של פרנסיס אנדרווד, גיבור הסדרה, מהמסך. במקומו תוביל את הסדרה קלייר אנדרווד, אשתו של פרנסיס, אותה משחקת רובין רייט (Robin Wright).

קלייר הייתה דמות מרכזית בסדרה מיומה הראשון, ורייט גם היא מפיקה בסדרה, כך שהטון והכיוון של הסדרה לא ישתנה משמעותית. כמו כן, העונה החמישית הסתיימה באקורד דרמטי, שמאפשר ליוצרי הסדרה להסיר את ספייסי בקלות יחסית מהתמונה. לפני כחודש היו שמועות שיוצרי הסדרה שוקלים להרוג את פרנסיס אנדרווד, אך יתכן שאפשר יהיה להסיר אותו מהסדרה גם בלי מהלך כה קיצוני.

טד סרנדוס (Ted Sarandos), מנהל התוכן של נטפליקס, הביע את שביעות רצונו: “אנחנו ממש מתרגשים להביא סיום נאות למעריצי הסדרה”. צילומי העונה השישית יתחילו מחדש בתחילת 2018. אין תאריך יציאה לעונה האחרונה עדיין, אך הוכרז כבר שאורכה יהיה שמונה פרקים בלבד, בדומה לסדרות החדשות יותר של נטפליקס, ולא 13, כמו העונות הקודמות של “בית הקלפים”.

נזכיר שנטפליקס כבר הודיעה שנבחנים מספר פיילוטים לסדרות ספין אוף ל”בית הקלפים”. אנחנו עוד נשמע על הזוג אנדרווד ומזימותיהם, גם בלי קווין ספייסי בתמונה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות