הוכרז: ההשקה הרשמית של PUBG 1.0 ב-20 לחודש, מפת המדבר כבר פעילה

| יום ראשון, 10 בדצמבר 2017, 11:15 | משחקים

המשחק הגדול ביותר ב-Steam השנה, PlayerUnknown's Battlegrounds (או כפי שידוע בכינויו PUBG) עדיין נמצא בשלב Early Access. ההשקה הרשמית של המשחק, שתגיע עם העדכון לגרסה 1.0, תתרחש ב-20 בדצמבר, בעוד עשרה ימים בלבד. כך נמסר מ-PUBG Corporation.

בשנה החולפת הספיק PUBG לכבוש את המקום הראשון ב-Steam, החנות המקוונת הגדולה בעולם למשחקים, ולעקוף את כל המתחרים בדרך לתואר הכותר המשוחק ביותר של השנה. PUBG שבר את שיא מספר השחקנים המשחקים בו-זמנית עוד בחודש ספטמבר, כאשר הגיע ל-1,342,857 שחקנים אשר ניסו את מזלם על האי הקטלני באותו רגע.

הצלחתו המטאורית של PUBG סחפה אחריה את התעשיה כולה, וגררה כמה שכפולים ונסיונות לרכב על גל ה-Battle Royale. בין אלו ניתן למצוא את Fortnite Battle Royale של Epic, המפתחת את מנוע UnReal (עליו רץ גם PUBG). חברת Tencent הסינית החלה לפתח מספר שכפולים במרץ רב, ובין היתר גם גרסת מובייל, שהולכת להתחרות ראש-בראש עם גרסת המובייל הרשמית של PUBG, שהוכרזה גם היא לאחרונה.

באותה נשימה הכריזו ב-PUBG Corporation על הגעתה של המפה המדברית החדשה, מירמר (Miramar) לשרת הבדיקות של המשחק. אלו שרכשו את PUBG יכולים להתקין את גרסת הבדיקות של המשחק, להתחיל משחק חדש ולהתרשם מהסביבה המדברית החדשה, שמכילה גם כמה שינויים משמעותיים למשחקיות. למעט הביקור במפה חדשה ורחבת היקף, הוצגו גם שדרוגים למשחקיות – למשל, ניתן לטפס בתנועה חדשה ולעלות מעל מכשולים.

PUBG צפוי להגיע גם לשחקני ה-Xbox ב-12 בדצמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות