המירוץ למובייל: Bluehole מכריזה על גרסת מובייל רשמית של PUBG

נראה כי בימים אלה כולם רוצים להיות PlayerUnknown's Battlegrounds, וברקע מתהווה מירוץ להבאת נוסחת ה-Battle Royale לפלטפורמות הניידות. ראשית, הכריזה Tencent על שכפול של PUBG לסמראטפונים, שייקרא Glorious Mission. כעת מכריזה חברת Bluehole על גרסה רשמית של PUBG למכשירים הניידים – לא שכפול, ולא העתק, אלא PUBG המקורי לניידים כולל תמונתו של PlayerUnknown אוחז בסמארטפון.

הטריילר שצורף להכרזה מציג כמה שדרוגים משמעותיים למשחק. בין היתר ניתן לראות ספינות גדולות, שחסרות בגרסת המחשב. הסירות הקטנות יותר שאנו כן מכירים מהמחשב קיבלו שדרוג, וכעת מצוידות במכונת יריה קטלנית. קרבות ימיים סוערים מתפתחים במהרה, ולפתע מצטרף גם מסוק קרב אשר יורה טילים. בינתיים, שחקני המחשב ממתינים בסבלנות לאפשרויות פשוטות הרבה יותר, כמו טיפוס. בקרוב PUBG גם יקבל מפה חדשה לגמרי, וגרסה ל-Xbox.

הצצה לאחור

הטריילר מכוון לקהל הסיני, ועולה ממנו מסקנה ברורה: סין היא היעד העיקרי של PUBG, ושם תתרחש המערכה הבאה על גורל המשחק. חברת Tencent הסינית מפתחת בימים אלה לפחות שני שכפולים למשחק לשוק הסיני. גרסת המובייל שכבר הזכרנו, Glorious Mission, וגרסה מפותחת יותר למחשב בשם Europa, שנראה כבר כמשחק בשלבי פיתוח סופיים.

גם במערב PUBG נתקל בתחרות. חברת Epic המפתחת את המשחק Fortnite שחררה גרסת Battle Royale חינמית וצבעונית. בעוד ש-PUBG עדיין לא הגיע לקונסולות, ועדיין נמצא ב-Early Access ב-Steam, דווקא Fortnite מפגין נוכחות אצל אוחזי הקונטרולר וצובר קהל שחקנים רחב. Epic מפתחת את מנוע Unreal, עליו רץ PUBG, ובאופן מעניין Tencent גם מחזיקה ב-40% מ-Epic. נראה שידה של הענקית הסינית בכל, והיא דוחפת לנוסחת ה-Battle Royale בכל מישור אפשרי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות