משחקי הכס עונה 8 ב-2019

תמונה: HBO

רשמי: עונה 8 של משחקי הכס תגיע ב-2019

בהודעה שהפיצה הערב (ה', 4.1) חשפה רשת הטלוויזיה HBO כי העונה השמינית והאחרונה של סדרת הפנטזיה "משחקי הכס" תשודר רק בשנת 2019. תאריך שידור מדויק טרם הוכרז עבור עונה 8 של הסדרה, אך רשת HBO אישרה זו פעם נוספת כי תכלול שישה פרקים בלבד.

מפיקי הסדרה, דיוויד בניוף וד.ב. וייס, יכתבו ויביימו את העונה השמינית של הסדרה ואליהם יצטרפו בבימוי גם דיוויד נאטר (David Nutter) ומיגל ספוקניק (Miguel Sapochnik) ובכתיבה בראיין קוגמן (Bryan Cogman) ודייב היל (Dave Hill).

העונה השמינית של משחקי הכס תהיה העונה הקצרה ביותר של הסדרה, לפחות בכמות הפרקים אותה תציע, אולם עונה 7 ששודרה ב-2017 לא הייתה ארוכה הרבה יותר וכללה שבעה פרקים בלבד. אורכו של הפרק האחרון בעונה השביעית, “הדרקון והזאב” (The Dragon and the Wolf), עמד על כשעה וחצי וייתכן כי גם בעונה החדשה נזכה לכל הפחות לפרק אחד שיהיה ארוך במיוחד.

אף שמשחקי הכס תבוא לסיומה בשנה הבאה, מספר סיפורים חדשים בעולם של הסדרה \ ספרים צפויים להגיע אל מסך הטלוויזיה בעתיד. HBO וג'ורג' ר.ר. מרטין, שכתב את ספרי "שיר של אש וקרח" עליהם מבוססת הסדרה "משחקי הכס", ציינו עוד בשנה שעברה כי חמישה תסריטים שונים נכתבים עבור פרקי פיילוט של סדרות חדשות. מרטין ציין כי הסדרות החדשות יהיו ספין-אוף למשחקי הכס ויתרחשו בתקופות אחרות וביבשות אחרות.

בניוף ווייס עצמם לא יצטרפו לסדרות החדשות, וצפויים להציג סדרה חדשה בערוץ HBO תחת השם Confederate. הסדרה תעקוב אחר האירועים שמובילים למלחמת האזרחים השלישית של ארצות הברית ותציג עולם בו המדינות הדרומיות התנתקו מארצות הברית המאוחדת, ומיסדו את העבדות כמוסד ממלכתי.

למי שמעוניין להיזכר, אנו מצרפים קישור לביקורת הפרק האחרון של עונה 7 (עם ספויילרים), בה גם שילבנו כמה הערכות הנוגעות לעונה השמינית – לחצו כאן לקריאה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות