רשמי: מכשירי LG G6 מתחילים לקבל עדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

לאחר שהכריזה על פתיחת מרכז עדכונים חדש במטה החברה, ניתן לראות ניצנים ראשון של המרכז המוזכר לעיל אשר מטרתו היא לדאוג לעדכוני תוכנה ואבטחה מהירים יותר ולהבטיח את הפצתם באופן רחב ומשופר. זאת כאשר ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הכריזה לאחרונה באופן רשמי כי תחל את הפצת גרסת האנדרואיד 8.0 אוראו למכשירי ה-LG G6.

את העדכון יקבלו לקוחות החברה החל ממחר (30.4) דרך מרכז העדכונים החדש אשר הוצג לפני כשבועיים, כאשר את העדכון תפיץ LG במדינת הבית שלה, היא דרום קוריאה, ומיד לאחר מכן יקבלו כל מכשירי ה-G6 את העדכון באופן גלובלי. העדכון המצוין לדגם הנ”ל הוא הצעד השני של החברה הקוריאנית אל תוך מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו, בעוד שאת הצעד הראשון השלימה כאשר עדכנה את מכשירי ה-LG V30 לגרסה זו כבר בדצמבר האחרון.

מגירת יישומים ב-LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

עם זאת, ניתן יהיה להתקין את העדכון בשתי דרכים, כאשר האחת תהיה דרך לחיצה על ההתראה בווילון ההתראות ומעקב אחרי ההוראות, בעוד שהשנייה מיועדת למשתמשים אשר לא קיבלו את ההתראה ויתאפשרו להוריד את גרסת מערכת ההפעלה החדשה דרך תוכנת LG Bridge המיועדת למחשב.

עדכון המערכת לאנדרואיד 8.0 אוראו יציג למשתמשי ה-LG G6 מספר פיצ’רים חדשים. ביניהם נמצאת האופציה לשימוש בחלון בתוך חלון (PIP), זאת יחד עם האפשרות ללחיצה ארוכה למען הצגת אפשרויות נוספות לאפליקציה ושימוש בפיצ’ר ה-Instant Apps המאפשר ללקוחות להשתמש באפליקציות מסוימות ללא הורדתן למכשיר. יחד עם העדכונים הללו יקבל ה-LG G6 אפשרויות אשר שולבו במכשיר ה-LG V30S ThinQ ומשתמשות בבינה מלאכותית (AI).

את העדכון המיוחל יקבלו גם דגמי ה-LG V20 וה-LG G5 בשלב מאוחר יותר של השנה כאשר תאריך מדויק אינו צוין.

השוואת מפרטים