לוגו ווינדוס 10 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

באגים בעדכון אפריל 2018 של ווינדוס 10 משביתים מערכות עם כונני SSD של אינטל

עדכון אפריל 2018 של מיקרוסופט למערכת ההפעלה ווינדוס 10 הפך להיות זמין בסוף חודש אפריל והביא איתו גם בעיות שחלק מהמשתמשים חווים עם העדכון החדש. בעיה חדשה שהתגלתה בחלק מהמחשבים עם כונני SSD מדגם 600p ו-Pro 6000p של אינטל גורמת לקריסות המחשבים והפעלות כפויות מחדש שהובילו את מיקרוסופט לחסום את אפשרות השדרוג למחשבים בעלי כונני אינטל המדוברים.

בניגוד לבאגים אחרים שאותרו בעדכון האחרון של ווינדוס 10, הבאג הנוכחי שנגרם בשילוב עם כונני SSD מדגם 600p ו-Pro 6000p של אינטל אינו פתיר או ניתן לעקיפה כרגע. עד למציאת תיקון, מיקרוסופט החליטה לעצור את ההפצה של העדכון למערכות עם כונני SSD של אינטל ונתנה הנחיה לשנמך את גרסת מערכת ההפעלה למשתמשים שהתקינו את עדכון אפריל (גרסה 1803) וחווים בעיות בחזרה ל-Fall Creators Update (גרסה 1709).

באגים הם דבר נפוץ בעדכוני תוכנה ולכן ייתכנו בעיות קלות עם תוכנות או חומרה מסויימת למרות הניסיון של מיקרוסופט לאתר ולתקן באגים אלו לפני הפצה סופית של עדכונים, על ידי שימוש במעגלי עדכון מתרחבים שנועדו לגלות בעיות לפני הפצה רחבה של עדכוני תוכנה. הפעם מדובר בבעיה חמורה אשר בפועל לא מאפשרת שימוש תקין במחשב עבור משתמשים עם כונני SSD של אינטל. נותר לראות כמה זמן יקח למיקרוסופט לאתר את הסיבה לתקלה ולתקן אותה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות