לוגו חברת סמסונג (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

שמועה: סדרת ה-Galaxy S10 תגיע עם סורק טביעות אצבע מתחת למסך ושלוש מצלמות

כשאנחנו במרחק של כחצי שנה ממועד ההכרזה המשוער לסדרת ה-Galaxy S10 וה-Galaxy X, גל השמועות החל לזרום והוא אינו מתכוון לעצור עד לרגע ההכרזה. השמועה האחרונה מגיעה אלינו מהמדליף המוכר Ice Universe, אשר טוען כי דגם הבסיס בסדרה ישלב סורק טביעות אצבע במסגרת המכשיר, בעוד שזוג דגמי הפרימיום יציעו סורקי טביעות אצבע מתחת לפאנל התצוגה.

המידע הנותר ככזה שאינו וודאי הוא לאן שמות הקוד שהוצגו בהדלפה קודמת מכוונים. בשעה ששם הקוד "Beyond 0" מכוון בוודאות למכשיר ה-Galaxy S10, שם הקוד "Beyond 1" אינו מצביע באופן החלטי למכשיר ה-Galaxy S10 Plus או למכשיר ה-Galaxy X. דבר הגורם לחוסר וודאות גם סביב שם הקוד "Beyond 2" אשר נותר מרחף באוויר.

הדיווח האחרון מתאר כי דגם ה-Galaxy S10 הסטנדרטי יגיע עם סורק טביעות אצבע המשולב במסגרת, בזמן שדגמי ה-Beyond 1 וה-Beyond 2 יגיעו עם סורקי טביעות אצבע מתחת לפאנל התצוגה. בנוסף לכך, גם על גזרת הצילום לא מוותר המדליף המוכר וטוען שמכשיר ה-Galaxy S10 ודגם ה-Beyond 1 יגיעו עם מערך צילום כפול, זאת בשעה שדגם ה-Beyond 2 ישלב לראשונה מערך צילום משולש בגבו.

הדיווח הנ"ל סותר את הדיווחים הקודמים אודות הדגם הסטנדרטי בסדרה, אשר נטען ככזה המגיע עם חיישן צילום בודד. הדלפות קודמות טוענות כי הסדרה תגיע ללא סורק הקשתית המוכר, וזה יוחלף על ידי סורק פנים תלת ממדי. על דגם ה-Galaxy X, אשר נמצא כעת תחת שם אחד משמות הקודBeyond 1 או Beyond 2, עתידה להכריז סמסונג בתערוכת CES המתרחשת בין התאריכים ה-8 בינואר ל-12 בינואר, ועל דגמי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus משוערת החברה להכריז במסגרת תערוכת MWC, המתרחשת בין התאריכים ה-25 ל-28 בפברואר.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות