-פרסומת-

אנטמן והצרעה רושם פתיחה חזקה בקופות

אנט-מן והצרעה (באדיבות פורום פילם)

אנט-מן והצרעה (באדיבות פורום פילם)

“אנטמן והצרעה” (Ant-Man and the Wasp) הוא הסרט האחרון ביקום הקולנועי של מארוול (Marvel). זהו סרט ההמשך ל”אנטמן” בכיכובם של פול ראד ואוונג’לין לילי, והסרט האחרון של מארוול לשנת 2018. ככזה, הוא מראה נתונים מרשימים בקופות כבר מסוף השבוע הראשון שלו.

במגרש הביתי “אנטמן והצרעה” הכניס 76 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון להקרנתו. לא סכום אסטרונומי, אבל גם לא מבוטל בכלל – ובהיעדר תחרות משמעותית כרגע, זה הזניק את הסרט למקום הראשון במכירות. זה גם הופך אותו לסרט ה-20 ברצף של מארוול, שפותח במקום הראשון – והסרט ה-20 ביקום הקולנועי.

בנוסף, “אנטמן 2” הכניס עוד 85 מיליון דולר בשאר העולם, עם סך הכנסות של 161 מיליון דולר סביב העולם – וזה עוד לפני הפתיחה של הסרט בשוק הסיני. מחוץ לארה”ב הפתיחה החזקה ביותר של הסרט הייתה בדרום קוריאה, עם 20.9 מיליון דולר, פתיחה גבוהה משמעותית משל שאר המדינות הגדולות, בהן ההכנסות עומדות בין 4.6 לבין 6.7 מיליון דולר. הסרט מתקבל לקול תרועת המבקרים והצופים כאחד.

השנה עוד לא הגיעה לסיומה, והיא כבר מצטיירת כאחת השנים המוצלחות ביותר של דיסני. ב-2016 דיסני קבעה שיא עצמי ותעשייתי, עם מעל 7 מיליארד הכנסה שנתית במגרש הגלובאלי. יתכן מאוד שהשנה השיא המדובר ישבר.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות