עונה 2 של איירון פיסט תגיע לנטפליקס כבר בספטמבר הקרוב

משפחת סדרות מארוול/נטפליקס (Marvel/Netflix) ממשיכה להתפתח. כבר קיבלנו השנה עונה שניה ל"ג'סיקה ג'ונס" (Jessica Jones) ול"לוק קייג'" (Luke Cage). עכשיו מגיע תורו של "איירון פיסט" (Iron Fist) לחזור לעוד עונה. העונה השניה תגיע אלינו ממש בקרוב – ב-7 בספטמבר.

איירון פיסט, או בשמו דני ראנד, הוא גיבור על המגולם על ידי פין ג'ונס (Finn Jones) מ"משחקי הכס". בילדותו הוא היה בן של מיליונר ניו-יורקי, עד שהמטוס המשפחתי התרסק בהרי ההימלאיה. הוריו של דני נהרגו, והוא שרד ונאסף על ידי נזירים על העיר הקסומה קון-לון – שם הוא למד אומנויות לחימה, הביס דרקון, וקיבל את תואר "אגרוף הברזל", המגן בן האלמוות של קון-לון.

דני הספיק להופיע בעונה הראשונה של הסדרה שלו, ב"מגנים" (The Defenders), ובתפקיד אורח בעונה השנייה של "לוק קייג'". בתחילת דרכו הוא היה בחור צעיר מנותק מהמציאות, מאוד לא נעים, ולא ממש אהוב על המעריצים. עם זאת, נראה שדמותו של דני מתחילה להתבגר. הטיזר של נטפליקס שחושף את תאריך היציאה, ומראה שדני מקבל את זה שהבית שלו נמצא בניו-יורק. זאת העיר שלו, לא קון-לון, והוא יגן עליה בדיוק כמו ש"אגרוף הברזל" אמור להגן על העיר הקסומה בהרי ההימלאיה.

דבר נוסף ידוע לנו על העונה הבאה – בפוסטר דינמי שעלה לטוויטר של "איירון פיסט", נרמז הנבל של העונה הבאה – נחש הפלדה/Steel Serpent, הזהות אותה מאמץ דאבוס, חברו הקרוב של דני מהעונה הראשונה, שהאמין שהתואר "אגרוף הפלדה" הגיע לו יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות