מונה התראות מאפליקציית וואטסאפ במכשיר אנדרואיד

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אפליקציית WhatsApp תוסיף בקרוב תמיכה בתמונה בתוך תמונה לאנדרואיד

אפליקציית המסרים הפופולרית WhatsApp מתמידה במסורת החידושים שלה, ובעדכון הבטא האחרון אותו שחררה למפתחי אנדרואיד כללה אפשרות חדשה המתירה תמיכה בטכנולוגיית ה-PIP (ר"ת Picture-in-Picture). את אפשרות התמונה-בתוך-תמונה הכרנו כבר עם שחרור גרסת אנדרואיד 8.0 אוראו, אשר הציגה בפנינו כיצד האפשרות עובדת ולמה היא שימושית.

אפשרות ה-PIP מתירה למשתמש לראות חלון-בתוך-חלון, מה שמאפשר פעולות כמו צפייה בסרטון יוטיוב ומענה לשיחה בוואטסאפ במקביל. על פי הדיווח האחרון המגיע אלינו דרך wabetainfo, ענקית המסרים הוסיפה את האפשרות לגרסת הבטא האחרונה שלה אשר ניתנת להורדה חלקית דרך חנות הגוגל פליי.

אומנם, גם אם אתם לוקחים חלק בתוכנית הבטא של אפליקציית ה-WhatsApp, ישנה סבירות גבוהה כי לא תראו את העדכון זמין דרך חנות הגוגל פליי. הסיבה לכך היא שהחברה שחררה את העדכון למספר מצומצם של משתמשים למען בדיקת הפיצ'ר החדש, אך האפשרות עדיין זקוקה להמון ליטושים ועבודה לפני שחרורה הרשמי לציבור.

דרך הפעולה של הפיצ'ר החדש פשוטה למדי. ברגע שתקבלו או תשלחו לינק לסרטון ביוטיוב או באינסטגרם, יתווסף כפתור הפעלה לריבוע החושף תצוגה מוקדמת של הסרטון, עליו תוכלו ללחוץ והסרטון יפתח בחלון קטן. מנגד, לא תוכלו לצפות בדרך הזו בסיפורים (Story), אך כן תוכלו לצפות במספר סרטונים במקביל ולפרוס את הסרטון המוצג על מסך מלא בהתאם לבחירתכם.

פרטים אודות זמינות פיצ'ר ה-Picture-in-Picutre לקהל משתמשי האנדרואיד אינם ידועים בשלב זה, אך הפיצ'ר זמין למשתמשי iOS כבר מזה זמן מה.

מקורות
wabetainfo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות